FOTOT: Personazhi i momentit në Shqipëri, si e ndryshuan operacionet Olta Gixharin!

7 Shkurt 2023, 10:47Lifestyle TEMA

FOTOT: Personazhi i momentit në Shqipëri, si e ndryshuan operacionet

Aktorja Olta Gixhari është rikthyer në një ndër personazhet më të komentuara javët e fundit.

Dhe jo se ka marrë pjesë në ndonjë film a shfaqje teatrore, por se është future në Big Brother Albania.

Në rrjetet sociale, ajo është kthyer në një ndër personazhet më antipatike, për shkak të disa deklaratave të tipit “unë 100 mijë euro s’i kam asgjë”, apo “unë vishem firmato, jo me rroba të lira”.

Së fundmi ndërkohë, në rrjet janë shpërndarë disa foto të mëparshme të saj, të cilat tregojnë ndryshimet që ka pësuar falë ndërhyrjeve plastike.

Fotot e dikurshme të realizuara në Kosovë nga fotografi Avni Selmani, tregojnë ndryshimin e pamjes së saj dhe kjo jo thjesht për shkak te viteve, por për shkak të ndërhyrjeve.

36 Komente

 1. A
  Albina ..

  He mo he se meshkujt keshtu duan sot ,vdesin per cik byç e cice,kush I do trute sot dhe seriozitetin....dhe bukurine.

  1. B
   Beni

   Olta esht si shpirt po shumica e katnareve duan ate zhgjebsin e shkodres se i perfaqeson mire.

   1. O
    OLTA

    Beni....dukesh qe je shume nga llogjika lart....VK

   2. a
    animas

    C'fare rendesie ka se cfare ka bere kjo me veten e saj, ne shqiperi te gjitha jane bere si kukulla plastike vetem qe te bien ne sy me pamjen (se truri eshte bosh) kjo te pakten ben pjese tek ato lloj femrash qe pervecse bukuroshe eshte dhe inteligjente dhe ka nje te folur me logjike , pse duhet ti gjuajme me gure pse eshte e mire e nuk eshte si llumi i femrave tek perputhen qe vetem gjuhen e rruges njohin

    1. A
     Andon

     Hahaha… Olta Gixhari është dinake, dhe e ligë!

     1. a
      animas

      Pjese e zgjuarsise eshte dhe ajo.....

      1. M
       Mondi

       Pjese e karakterit.Hyr ne google te mesosh se cfare eshte zgjuarsia.

     2. P
      Pero

      Ku e gjete ti inteligjencen tek kjo femer që nuk di as dy plus dy? Shteti me i madh në botë për vijen e bregdetit, kjo thotë-Stambolli ? Mali me i larte në botë, pergjigja e kesaj inteligjentes- pas qytetit Everest eshte mali Tomorit ??? Unë keshtu e dij-thotë Lere pastaj po e pyete në fushën e artit që nuk e ka haberin fare, po fare ama

      1. c
       c

       Ti po ngaterron bagazhin me intelektin. Te dish emrin e malit me te larte ne bote dhe qytetet e Turqise nuk te ben te zgjuar. Njeriu s'mund ti dije kurre te gjitha sepse informacioni nuk ka limit. Inteligjenca eshte si e perdor njohurine qe ke ne dispozicion. Olta ka intuite shume te mire, deri ne ate pike sa te tjeret sja kuptojne fare dhe ja marrin per keq. Zhaklina i beri kater ironi, Olta kuptoi qe e kishte inat, dhe mbajti qendrim indiferent. U sulen autistet si budallenj, pse si flet cila eshte arsyeja, se kuptojme arsyen... Mund te kete difektet e veta por ta quash te lige eshte injorance totale.

     3. M
      Moda e Shemtuar A.Siperfaqsore

      ne ate shoqeri vlejn vetem ajo se si duket femra nga jashte ,nese terheq karucat e qent e rrugeve , asgje tjeter qe duhet me pas nji qytetare i ktij shekulli pra Thjeshte PupeSeksi

      1. A
       Analisti

       Femra në e ndyrë dhe e shpifur. Mjerë ai që e ka në shtëpi këtë femër të paedukatë, banale dhe trupeshk. Kjo është tamam bukuri që vret megjithëse e paska mbytur botoksi dhe plastika.

       1. A
        Analisti gjithcka jeni ju vet mos ja vishni tjetri

        Anal - ist = do te thote shume = boll hengret mute medieve te shqiperise

       2. E
        Eri

        Me negative nga te gjitha femrat qe jane ne shqiperi se bota ka plote dhe dhe burri o zot nuk ka nevoj per lek po e ka lene per hargalisje

        1. A
         Ada

         Nena we ska nevoj ka lene femijen e vogel per qef haaaaaassaa

         1. k
          karderri

          Olta Gixhkari ka qene derr pidhi po e mori kari per keq

          1. s
           sudja

           A ke brek,moj cuce me vule

           1. P
            Pref

            Pjeset e trupit qe jane per qumesht per femijet, kanale te ujit te holle e te trashe nuk duhen ekspozuar ne tv apo ne rruge apo ne plazh……..

            1. N
             Naftaline

             Kjo harxhon shume per Qepje se je kane shqyer dhe per Klor se i qelbet keq …andej nga eshte kjo akoma dhjesin neper Shkurre….Kurvat,dhe Kriminelet jane Modeli i Ri i Shtetit Shqiptar…Mjafton te degjoni 2 minuta ParlaBurdellon te kuptoni se Vendi do ishte me mire ti jepej Puglia si koloni se nuk ben per asgje tjeter

             1. c
              cfar injorance jeton ne ate vend !

              s'e kuptoj ,kte Mentalitet Ordinere ne ate vend ,qe e lexojme qarte edhe ktu ,qe duke shar e fyer dike tjeter mendojn se Ulin tjetrin dhe Vete i duket vetja me i e mire ! Aktorja eshte nji Qytetare ,si e tille ka nji Kulture po Qyteti, ka nji Profesion jo Diplome te Bler ne kembim te Lepirjes se boleve te Karucave FakePedagoge te X Uni ne ate vend ,eshte nji Aktore - e sigurishte qe do sulmohet ,per menyra nga me te cuditeshmet nga ajo pjes e shoqeise e cila ka nji prejradhje joQytetare .Mir qe zbarkuan ne qytete ,por sollen me vete gjith pislliqet e shpellave dhe stallave nga erdhen . Pse paska Operacione Olta duhet te shperthejne kafshet ne fyerje ktu ? Apo kjo eshte ajo qe i jep kenaqsi dhe okupon ate shoqeri te lajthitur . E tmerreshme se c'ndodh ne ate vend !

              1. F
               Flori

               Me siguri i kan len syt disa Olta yll kaqen me koh ca ndryshimi ka thjesht eshtw me e madhw ne moshe .duhet me e krahasu naiher veten si kwmi qen dhe si jemi,qe te kuptojm dhe ndryshimin te te tjeret....

               1. S
                Sevdati i Linit.

                Kjo Olta e Burbuqes prej lini Pogradec kur ishte e vogël vinte në verë në lin dhe pa folur pastaj që qysh e vogël rrinte pa brekë dhe nga koka të këmbët e mbulonin mizat si qyrrashe e pisanjoze që ishte, tani don me na shit pordhë me rigon si vipe ,por muti nuk bëhet hallvë hidhi gjalpë e sheqer sa të duhesh,jo më të bëhet vipe,kur ajo është kokrra e të ligës,kokrra e injorantes,pa thënë kokrra e të shtirurës dhe imorales !

                1. .
                 .

                 Po te gjithe ashtu jane ne femijeri, ci keni komente injorantesh, sju del dot ligesia nga shpirti.

                 1. M
                  Mondi

                  Se je ti dhe kjo nuk do te thote se jane te gjithe.

                  1. D
                   Deni

                   Se nuk je apo ke qene ti nuk do te thote se skand qene te tjeret…komente vari lesht…. skeni ca me bo e vrisni kohen ketu…shikoni mer punet e problemet tuaja…leri i te tjeret deshtake me internet

                2. B
                 Beni

                 te semes...keto humbasin identitet kur operohen...

                 1. F
                  Fakiri

                  Derr pidhi osht

                  1. f
                   flora

                   Olta eshte shume kinge, e meriton ta fitoje Big brother, e si mund te krahasohet me Luiz injorantin, te paedukate e ordiner ...

                   1. V
                    Velo

                    Nuk arrijne ta kapin kumbullen dhe thone "eshte e tharte, nuk dua"......

                    1. Ne nje Reality Show ti vjen te pasqyrosh vlerat,moralin,intelektin etj etj dhe te japesh mesazhet per ndjekesit e tu dhe brezin e ri sidomos. Ç’fare po jep Olta? Asgje perveç banalitetit,intriges,makiavelizmit,viktimizimit etj etj etj. Me kete paraqitje apo performance Olta po e zhvlereson Femren Shqiptare prej gjithe virtyteve ç’ka Femra Shqiptare percjell nder breza. Ajo po demton vetem Familjen e saj dhe imazhin e nje “Artisteje” nese mund ta quajm te tille pasi nuk e di sa role ka gjithsejt. E vetmja qe po percjell vlerat e femres ne ate show eshte vetem e madhja Valbona Mema???????????????????????????????????????????????????????????????????????????? E paster,e respektueshme dhe rrezaton miresi.

                     1. A
                      Artani

                      e mire eshte

                      1. T
                       Tironsi

                       Te gjithe ata qe sulmojne Olten per te ngritur malokun e Dukagjinit Luis pasi Foltorja e Berishes ka angazhuar qindra qytetare ne rrjete sociale per te mbeshtetur militantin e tyre sigurisht me financim te familjes Berisha.

                       1. L
                        Lina

                        O.tiranass.po.ku.ka.kohë.berisha..për"malokun"ai.spo.mbledh.dot.per.vete.jo.të.rijë.të.mbledh.fansa.për.luizin.Luizi.eshtë.i.zoti.vet.se.bb.vetëm.se.është.ai.pO.e.shohim.se.na.bën.tështë.qarmë.kur.qeshim

                       2. D
                        Dhori sallaksi

                        Olta eshte femer e bukur. Natyrisht mund te kete bere ndonje nderhyrje te vogel si sh femra. Po te me degjonte mua nuk ka nevoje. Eshte sh mire bio, ashtu si e ka bere mëma

                        1. N
                         Nora

                         Turp tu vije juve ndyresirave qe beni komente negative per Olten. Olta ka wene dhe mbetet yll, e zgjuar, dhe me shume vertetesi dhe guxim. Thote ate qe ndjen dhe kurre nuk flet prapa kraheve. Ca burra muti jane keta qe nuk kane aftesine e Oltes , vetem llapin dhe perbaltin se duan e ne vend te merren me Luiz mashtruesin, dhe hajdutin.

                         1. P
                          Para Lushnja

                          Po te vini re me kujdes te gjithe morracaket, shpellaret e halabaket e Foltores jane me ate dukagjinsin Luiz , nje bixhozci i thekur e klient i perhershem i kazinose te taivani, i mbytur ne borxhe, genjeshtar i papare dhe drogaxhi.Ky njeri negativ po merr ne qafe Kiaren nje vajze naive, kryenece e qe i pelqen vehtja per te qene ne qender te vemendjes.Me Luizin eshte futur ne nje batak qe kur ta kuptoje do te jete shume vone.

                          1. P
                           Para Babloku

                           Le te luaj bixhoz maloku nga Dugagjini po nuk pati dyfek dhe po nuk Diti not do na haj mune.

                          Lini një Përgjigje