FOTO: "Forma nuk kam ama seksi jam"

8 Shkurt 2023, 10:50Lifestyle TEMA

FOTO: "Forma nuk kam ama seksi jam"

Një grua u vesh me bikini për të treguar se vajzat me gjoks të sheshtë dhe të dobëta mund të jenë  seksi.

Clara Dao është e njohur për promovimin e dashurisë për veten në Instagram dhe deri më tani ka grumbulluar mbi 160,000 ndjekës.

Ajo krijon përmbajtje për të promovuar trupat e hollë, pasi dëshiron t'ju tregojë se nuk duhet të keni forma për t'u ndjerë të bukur.

Clara ndihmon edhe vajzat e tjera te cilat janë të dobëta dhe me gjoks të sheshtë që të 'përqafojnë' lëkurën në të cilën janë.

Ajo shpesh nxjerr në pah trupin e saj të hollë në rrjetet sociale për të treguar se të gjithë trupat janë të bukur dhe se nuk keni nevojë për forma për t'u ndjerë seksi.

Lini një Përgjigje