FOTO: Gruaja australiane fiton shuma të mëdha vetëm duke përqafuar njerëz

8 Dhjetor 2022, 17:51Lifestyle TEMA

FOTO: Gruaja australiane fiton shuma të mëdha vetëm duke

Një grua e konsideron veten si një përkëdhelëse profesioniste – dhe këmbëngul se ky profesion  nuk ka asgjë seksuale në të.

Missy Robinson paguhet 150 dollarë AUD për seancat që fokusohen në terapinë me prekje.

Në muajt e fundit, ajo ka ndihmuar veteran, njerëzit të vetmuar, njerëz me aftësi të kufizuara apo me probleme të shëndetit mendor.

43-vjeçarja, australiane, gjithashtu bëhet pjesë e korporatave të cilët e kërkojnë që ajo të hyjë në zyra dhe të përqafojë punonjësit e stresuar.

 

4 Komente

 1. R
  Robi , son'pronto per ate perqafim

  bikini terheqese , zog VIP expresiv me shenje oroscopi demi ,qe ne cdo ber perpara i gatshem per cdo perqafim e perplasje ballore por natyrishte omel qe dhuron kenaqsi . Let' a bjeme bashke njijer bashke Missis

  1. b
   bikini te kuqe aaah sa bukur

   üaska goxha Zog me karakter

  2. J
   Joni korcari

   Po ne shqiperi vjen kjo kjo misi qenka shum e mire un do kisha deshire ta takoja te me perkedhelur. Jam qe nga data 6 nendor e deri shum i shqetsuar nga grushti qe mori lideri e shkelqesia tij z.Sali Ram Berisha i pare nga djaloshi Gerti Shehu,madje jam gati qe te paguaj per dy sherbime misin per mua dhe Dr.Berishen se dhe ai ndihet i vetmuar pas grushtit qe nuk e kane kritikuar liderit e kosoves e tjerdhalin qe e rrahu.

   1. K
    KURVARI

    Hajde ma perqafo njehere o te cafsha dafllakun

    Lini një Përgjigje