FOTOT/ Këngëtarja seksi: Mezi pres të kem një bebe, si unë

8 Dhjetor 2022, 14:35Lifestyle TEMA

FOTOT/ Këngëtarja seksi: Mezi pres të kem një bebe, si

Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku është ndër personazhet më të komentuara dhe më të pëlqyera. Ndonëse është përfolur shpsh për lidhje dashurie, por asnjëherë nuk e ka konfirmuar një gjë të tillë.

Së fundmi këngëtarja ka tërhequr vëmendjen me një deklaratë shumë të ëmbël që ka të bëjë me fëmijët. Bukuroshja brune ka shpërndarë në Instagram një video, ku ka shprehur dëshirën për të pasur një fëmijë.

“Mezi pres të kem një të vogël si unë”, ka shkruar Morena në foton e shpërndarë në rrjetet sociale.

4 Komente

 1. A
  Asd

  Epo...duhet te punosh me shume!

  1. F
   Free Jazz

   Po ja që duhen dy për të paktën një . Si mund të bëhet me porosi ? Nuk shesim , as na teprojnë ! Nc.S'hyn YX në YY

   1. h
    hahah .c'i duket vetja ksajna bre fucka

    bebi varet nga Fara jo nga Ara oj taj tuj tej

    1. a
     altin

     O mero mos promovo mediokriotetin se e cuat kete vend ne gremine ti dhe kolgete e tjere neper portalet e tyre ......ose ndoshta e keni strategji se tipa si ju mund t ehane buke vetem ne kete shoqeri mongoloidesh si eshte bere ai vend aty ......

     Lini një Përgjigje