FOTOT: Beniada Nishani konfirmon lidhjen me personazhin e njohur dhe babain e dy fëmijëve

8 Dhjetor 2022, 11:34Lifestyle TEMA

FOTOT: Beniada Nishani konfirmon lidhjen me personazhin e njohur dhe babain e dy

Prej kohësh, Beniada Nishani dhe Blerti Hajdari po përfliten si çifti më i ri i showbizit shqiptar.

Modeja seksi dhe vëllai i Arbër Hajdarit nuk kishin konfirmuar asgjë, deri më sot.

Së fundmi, ajo ka ndarë një foto dorë për dorë me Blertin.

Në fakt ajo nuk ka vënë as emër as fytrën, por nuk e kishim të vështirë të vërtetonim se dora është e tij, falë byzylyqeve.

Për Blert Hajdarin kanë dëgjuar më shumë shikuesit e emisionit “Procesi Sportiv” ku ai është prej kohësh si opinionist, pikërisht edhe emisioni që i solli Beniadën, si kolege, por jo vetëm kaq.

32-vjeçari është rikthyer para pak kohe përfundimisht nga SHBA, ku dhe ishte larguar vite më parë. Ai e mbylli karrierën si sportist për shkak të një dëmtimi.

Por në SHBA, ish-futbollisti la pas më shumë sesa karrierën. Blerti është baba i dy fëmijëve të vegjël nga një histori dashurie që ka pasur në New York.

Por teksa gjërat nuk kanë funksionuar më me partneren e tij, Blerti është rikthyer në Tiranë, për të qenë sërish pranë familjes së tij, ndonëse larg fëmijëve.

 

6 Komente

 1. t
  toni mavrija

  na e shpifet me keto pornografira.eshte bere Tema per ne tualet.

  1. a
   arrifi

   ...po c'eshte ky haidar se na hoqet trurin.Nuk e njeh njeri.

   1. S
    Shqiptari

    Benaida ka shumē e shumë vite qe eshte e dashuruar me Hajdarin!Ia di kimetin hajdarit.

    1. k
     karderri

     a plasi kari

     1. B
      Baci

      Pak vajza te mira ka Tirana ,po gjete kete baxhellen qe nuk di se sa meshkuj e kane palluar , siç ke mbiemrin po ashtu qeke hajdar nga trute ,me vjen keq per vellane se eshte nje djale i perkryer

      1. .
       ..

       Cfare nxirrni keto lloj skarlatinash o Mero se na hape barkun, coji gazetaret ne plazhet e Rio de Janeiros se pastaj keto do ti duken si burra

       Lini një Përgjigje