FOTO: Ish-ylli televiziv gati të zhvishet, publikon foto me të brendshme

14 Mars 2023, 17:13Lifestyle TEMA

FOTO: Ish-ylli televiziv gati të zhvishet, publikon foto me të

Ish-aktorja e Hollyoaks, 41 vjeçe, ndau një postim në Instagram me 240,000 ndjekësit e saj, teksa shfaqi format mahnitëse në të brendshme me lule.

Teksa modelonte, ish-ylli televiziv shfaqi barkun dhe mesin e tonifikuar përpara se tu tregonte, fansave një pamje të të pasme të saj.

Sara hoqi dorë nga të gjitha aksesorët, megjithatë e plotësoi lukun me një taka të kuqe të theksuara.

 

2 Komente

 1. k
  ki sara !

  oh sara , men' funn , casti i shumepritur , ishin cmen e aq t'uritur ,,, hiqi maj ta marrsha t'tana, banu e bukur porsi hana, cmonto gjithka ,c'i ke ato rripa ? nji seks bomb si ti ,s'njeh cer o frika , lene ate vend hap ,nj'ato qoshka , se pasha Perenein m'u dogj kjo Loqka , ohh _ ai ven (!) ohhhhhhh _cok güsel _ marshallah t'rripave qi ate magji (!) t'lokalizon ,,,,,,e ai rreth O qiPiten m'heq m'turbollon ,me prek qejfin hiq s'pengon, t'flm o Bote qe ne ket Pik s'na ban hile , jam gjithmon kam njel aj djal Gentile , rrofsh oh ti Magji e gjith Zemermirat , ene ty Sara ti shijofshim t'mirat

  1. B
   Babale

   Rrofshi se na ngopet ! Tani kemi harruar te punojme, te hame, te pime, mjafton te shikojme keto foto dhe jemi te ngopur !

   Lini një Përgjigje