FOTO: Modelja kroate nuk i frikësohet arrestimit, mbështet skuadrën në Katar më provokuese se kurrë

1 Dhjetor 2022, 17:51Lifestyle TEMA

FOTO: Modelja kroate nuk i frikësohet arrestimit, mbështet

Ivana Knoll, e quajtur ndryshe 'tifozja më seksi' e Kupës së Botës, ka tërheq sërish vëmendjen me pozat provokuese nga stadiumi Ahmad Bin Ali.

Modelja kroate, 26 vjeçe, tërhoqi vëmendjen me një fustan me kuadrata i ngjashëm me flamurin kroat për ndeshjen e parë të Kroacisë në Kupën e Botës, ndërsa në një tjetër moment u shfaq me rroba banje në rrugët e Katarit.

Ajo ka këmbëngulur se ndihet rehat në veshjet e saj të guximshme, pa patur frikën e arrestimit në Katar, pavarësisht rregullave të rrepta të vendit konservator.

2 Komente

 1. H
  Halle-luja ...°!°

  Nji Angel ne Stadium qe lojen me topin e do shume . Komplimenti Ivana Knoll (ufff f ffff ) sa nxehte ktu ne Katar :P

  1. B
   Beni

   Ka ardhur koha qe imoraliteti dhe zhveshja quhet trimeri dhe civilizim.

   Lini një Përgjigje