FOTO: Njëra nga binjaket e famshme shqiptare, ndez rrejtin me pozat super 'hot'

27 Shkurt 2024, 11:50Lifestyle TEMA

FOTO: Njëra nga binjaket e famshme shqiptare, ndez rrejtin me pozat super

Një nga binjaket shqiptare njëkohësisht edhe influencuese, Silvana Xhani, e njohur për pjsëmarrjen në një prej emsioneve të njohjeve, ka shkëlqyer në Instagram me një postim të veçantë. Në fotografinë e publikuar, ajo shfaqet me një kostum banje, duke sjellë në mendje kujtimet e ditëve të nxehta të verës.

Fotografia me bikini ka shkaktuar reagime të ndryshme në rrjetin social, duke mbledhur mbi dhjetëra mijëra pëlqime dhe komente. Përdoruesit e rrjetit kanë vlerësuar pamjen e saj seksi.

Influencuesja shpesh tregon jetën luksoze dhe udhëtim që bën.

7 Komente

 1. c
  cazzomaiale

  merrni edhe mamin e beni ndonje treshe me llape. Buçe

  1. T
   Trojan

   Gati per Dubai prositutat shqiptare,tema ben reklamen ,dhe arabet japin oferten ,duket qe gopin e ka debiluar mire putana

   1. A
    At Mihali

    Po, shumë bukur. Vërtet ka lezet jeta lluksoze e këtyre laraskave që ngelën veçse duke hequr brekët e duke kënduar: hipa vidhit, zbrita vidhit, piva uje në rrëz të vidhit.

    1. S
     Suksese qershite e kalbura !

     Fatekeqesi Prinderore ! menyra me e lehte per te fituar me nxjerjen jashte lekuren e cipes te qepes .... shyqyr qe nuk jemi para viteve 90 kure uji ishte large.....shyqyr qe kane uje dhe lahen....se do tju pinte hera percccccc.

     1. S
      Suksese qershite e kalbura !

      Fatekeqesi Prinderore ! menyra me e lehte per te fituar me nxjerjen jashte lekuren e cipes te qepes .... shyqyr qe nuk jemi para viteve 90 kure uji ishte large.....shyqyr qe kane uje dhe lahen....se do tju pinte hera percccccc.

      1. S
       Suksese qershite e kalbura !

       Fatekeqesi Prinderore ! menyra me e lehte per te fituar me nxjerjen jashte lekuren e cipes te qepes .... shyqyr qe nuk jemi para viteve 90 kure uji ishte large.....shyqyr qe kane uje dhe lahen....se do tju pinte hera percccccc.

       1. b
        boss

        Duhet spastrim etnik ne Shqiperi sepse na mbyti llumi, kurvat dhe pederastet qe na i sollen ameriqente

        Lini një Përgjigje