FOTO: Modelja braziliane më seksi se kurrë

27 Shkurt 2024, 10:46Lifestyle TEMA

FOTO: Modelja braziliane më seksi se kurrë

Alessandra Ambrosio tregoi fizikun e saj të jashtëzakonshëm, me një fustan portokalli, me një prerje në gjoks dhe një të çarë deri në kofshë.

Ndërsa merrte pjesë në prezantimin “Weekend” të “The Riviera Maya EDITION” në Kanai gjatë fundjavës në Playa del Carmen, Meksikë, supermodelja, 42 vjeçe, dukej sensacionale me një fustan që theksonte çdo formë të tonifikuar

 

1 Komente

  1. f
    fshatari rrockegunge

    keto brazilianet jane si transe nga surrati

    Lini një Përgjigje