FOTO: Luana Vjollca prezanton makinën e saj superluksoze

26 Shkurt 2024, 11:49Lifestyle TEMA

FOTO: Luana Vjollca prezanton makinën e saj superluksoze

Një nga prezantueset më të komentuara në rrjetet sociale dhe portale edhe për shkak të pamjes së saj ka ekspozuar hapsirat e brendshme të makinës.

Luana Vjollca ka publikuar foto të një makine të re superluksoze në rrjetet sociale.

Nuk dihet shuma që ka shpenzuar prezantuesja për makinën e saj, por duke u nisur nga fotot mjeti duket mjaft luksoz dhe mund të ketë kushtuar goxha.

 

 

4 Komente

 1. ΑLiu

  Sa te ket makinen ne mes shaleve,do prezantoj edhe jashte shaleve.....

  1. B
   Bieta Sulo

   Te drejte o shoku. E ke degjuar ate shprehjen: paç fatin e kurvave! Apo kurva qe pjellin çdo vit vetem Elbasani rrit!

  2. B
   Black Jack

   Ja paska zbras kuleten atij qe ja ka pagu ket car ????. E ca bon pidhi !, hej. Pidhi shkatroj Troyn e jo mo at business man ????‍♂️ qe ja ka ble . Go heat Luana and don’t stop, about ur life

   1. A
    Andreas

    Nuk thone kot ne Itali; "terheq me shume nje qime pidhi se bishti i nje kau"!

    Lini një Përgjigje