Çiljeta i bashkohet Fermës VIP


26 Shkurt 2024, 15:04Lifestyle TEMA
Çiljeta i bashkohet Fermës VIP


Dilemat e para nëse emrat që shfaqeshin në klipet e Fermës Vip ishin vetëm aktorë të zgjedhur për klipet, kanë rënë.

Ditë pas dite, Ferma VIP po zbulon personazhet e saj mes të cilëve nuk dimë ende se kush do të jetë prezantuesi/ja. Sot, pikëpyetja e ca ditëve më parë, se kush po e përgatiste verën në Fermë, ka marrë përgjigje.

Po, është Çiljeta! Të shumtë ishin ndjekësit që e gjetën vetë, edhe pse fotografia tregonte vetëm siluetën e këngëtares.

Do vazhdojë Çiljeta të bëjë verë në Fermë? Të presim e të shohim....

4 Komente

 1. H
  Haka Tekizoti

  Ferma VIP e mposht "Fermën e kafshëve" tē Xhorxh Oruellit (ndjesë nëse jam gabim për emrin e autorit).

  1. T
   Tajari

   Si mund te shkruaje nje njeri normal lajme te tilla idiote vetem laraskat e gazetes se Mero Bazes prodhojne me shumice? Fuck Off Gazeta TemA!

   1. I
    Investigatori

    Familja hajdute Meta me anen e nje katunari qe dje i vinte era bajge duan ti pastrojne paret qe i vodhen ketij populli. Gazetaret investigativ mos te flejne gjume si dhe SPAKU te veproje sa me shpejte se kjo familje mafioze po fsheh parane

    1. F
     Fejziu

     Kendon dhe gatuan Çiljeta ooo sa kam bythen e mir

     Lini një Përgjigje