FOTO: “O injorantë të ndyrë”, influencuesja revoltohet me prindërit që puthin në buzë fëmijët

6 Dhjetor 2022, 13:49Lifestyle TEMA

FOTO: “O injorantë të ndyrë”, influencuesja

Ina Kollçaku ka spikatur gjithmonë për mendimet e drejtpërdrejta që jep. Së fundmi, ajo është revoltuar me të gjithë ata prindër që puthin fëmijët në buzë.

Në një postim në Instastory, Ina ka shkruar e revoltuar: “Mjaft puthën fëmijët në buzë o injorantë të ndryrë”.

Ky gjest është përhapur shumë kohët e fundit, duke nisur nga personazhe të njohur e deri te njerëz të thjeshtë. Pavarësisht, komenteve të shumta, psikologët e cilësojnë si diçka normale./abcnews.al

 

4 Komente

 1. s
  sali

  Ne shqiperi e ne arabi ndodh qe burat puthen me burat nga 100 here kur takohen deri ne peshtirosje

  1. T
   Tung

   Mire e ke arab e shqiptar puthen,greket.e.serbet q.hen NE bythe. Kush eshte me e.peshtirosur sipas teje??

   1. "
    "....nese gervish sadopak nje myslimon shqipfoles

    Tunxh,si korrak sunit qe je duket se Baba hasoni vec te puthmes ta paska shky ene sumen.... hahahaha Nuk ka sesi te jete ndrishe, kjo eshte rraca perverse turkoshqipfolese keta njethundrake arabe nuk kane limit... eshte ne genin e tyre: puth e shkerdhe kush te dal perpara ....gyze,birazere e kusherira nga 1 ne te 7....

  2. S
   Shqiptaria

   Jam shume dakort me Ina Kollçakun Me eshte pështirosur Ilir balerini kur puthi vajzen madhore ne buze Familja ka disa kode etike respektimi i seciles nuk te ben aspak arab anadollak apo siç komentojne gjoja “ liberalet” Per moshen qe kam kam pare mjaftueshem dhe ne familjet neper eurobe e bote qe askush nuk e puth femijen ne buze Puthja ne buze e dy personave nxit ca hormone te tjera qe mund te harrosh se ku je Puthja ne buze eshte destinacion i nje ndjenje dashuri nderpartnereve e me pas vazhdon me akt seksual Prinder rrini me prane femijeve si sasi kohore,luani me ta i lexoni libra kur jane te vegjel dhe diskutoni me ta per probleme qe i perket mosha e tyre i vleresoni dhe stimuloni qe te jene te ditur dhe te edukuar Diturine dhe edukaten nuk e jep puthja ne buze apo larja familjarisht ( prinder dhe femije) bashke me qellim qe femija te mesoje pjeset e trupi Çdo gje me moshe dhe ne kohen e vet

   Lini një Përgjigje