FOTOT/ Këngëtarja shqiptare: Kur jam dashuruar unë ka qënë koha e qerosave me X5

5 Dhjetor 2022, 19:41Lifestyle TEMA

FOTOT/ Këngëtarja shqiptare: Kur jam dashuruar unë ka

Zajmina Vasjari njihet si një ndër personazhet pa komplekse. Këngëtarja iu përgjigj me sportivitet pyetjes në lidhje me çështjet e zemrës.

“Kur jam dashuruar unë ka qënë koha e qerosave me X5”, u shpreh këngëtarja në emisionin “Zemër Luana”, duke  shkaktuar të qeshura dhe pasur me një batutë të Besit: “Por ti zgjodhe atë me X6”.

Kjo pasi edhe bashkëshorti i Zajminës, Klodi është qeros e kjo është arsyeja që këngëtarja ka bërë këtë deklaratë të tillë.

 

5 Komente

 1. S
  Sara

  te gjitha e duan qerosin qe peshtyn, po jo si ti

  1. B
   Balli Kombetar

   femer e shkelqyer dhe gob i bukur. mos shani bukurine shqiptar o ju qift derri nonen leber te felliqur komunisto-socialiste. Lavdi Mithat Frasherit

   1. K
    KURVARI

    Dhe ky i imi qeros eshte dhe them se do ta dashurosh

    1. t
     tony

     Pse fotograf se qire nje here ne bithe por vetem ne kembe

     1. M
      MALOKU KAR DERR

      CASA ROSSO FIVE STAR

      Lini një Përgjigje