FOTO: “Zhvishet” këngëtarja shqiptare, provokon me fustanin rrjetë

5 Dhjetor 2022, 13:10Lifestyle TEMA

FOTO: “Zhvishet” këngëtarja shqiptare, provokon me

Artistja shqiptare  Rita Ora, ka qenë së fundmi në qendër të vëmendjes së mediave të huaja.

Kjo pasi në intervistën e saj të fundit dhënë BBC-së, ajo “goditi” dy divat e muzikës Beyonce dhe Rihanna. Ajo mohoi të ishte “Becky” e shumëpërfolur në këngën e Beyonces dedikuar tradhtisë së burrit të saj Jay-Z, gjersa për Rihannan u shpreh se kur ishin pjesë e të njëjtit label, “Roc Nation”, flitej se këngët e destinuara për Ritën i jepeshin këngëtares nga Barbadosi.

 Me gjithë polemikat e shkaktuara, Rita po vazhdon ta mbajë vëmendjen edhe përmes rrjeteve sociale, në të cilat është mjaft aktive. Së fundmi, ajo ka postuar në rrjetet sociale Facebook dhe Instagram  foto, duke nxitur imagjinatën e ndjekësve të saj të shumtë.

Në fotografitë në fjalë, interpretuesja e hitit “Lonely Together” shfaqet duke pozuar me një fustan rrjete, e veshur vetëm me të brendshme të zeza në pjeën e poshtme.

Ndërkohë sipër, 32-vjeçarja pozon e tëra’ topless’ duke vënë në pah gjoksin e saj atraktiv. Këto imazhe kanë nxitur reagime të shumta te fansat, duke marrë pëlqime e komente nga një numër i madh ndjekësish.

Teksa paraqiti shumë foto  me stil në rrjetet sociale, këngëtarja, 31 vjeçe, dukej sensacionale me një xhaketë xhins tepër të madhe, të cilën e veshi mbi një fustan mini të punuar me shtiza, duke ndezur kofshët e saj të tonifikuara. Befasuesja e kompletoi look-un me një palë çizme lëkure të larta deri tek kofshët, teksa i shtrinte gjërat e saj në rrugën luksoze të Londrës. Rita i ktheu flokët e saj të gjatë bjonde në një bisht dhe i mbylli sytë pas nuancave të mëdha.

Ajo theksoi tiparet e saj të mrekullueshme me një nuancë grimi dhe kompletoi pamjen me bizhuteri argjendi.

7 Komente

 1. f
  fifa

  sa e shlifur esht o zot, i ngjan gruas ed rames

  1. l
   lexuesi21

   Nje gje nuk kuptoj perse duhet te dalesh nudo ne publik..???!!!! Personalisht bej cfare te pelqen. Keto jane rrumat e qellimshme per te shkaterruar famijen dhe rinine…

   1. T
    Tata luigji

    Ju paskan vare bythet heret

    1. L
     Loro

     Gabele e neveritshme, gjell qensh.

     1. ,
      ,,,,

      Pa breke do dukej me bukur

      1. K
       KOLI

       O fifa mua me duket si motra jote

       1. U
        Unë

        Cicat e saja janë cica gjysheje... Aspak atraktive siç i duken gazekarëve.

        Lini një Përgjigje