Xhaka iu tregoi organet gjenitale, modelja shqiptare: Bravo, ai është burrë. Unë jam për luftë me serbët

5 Dhjetor 2022, 11:48Lifestyle TEMA

Xhaka iu tregoi organet gjenitale, modelja shqiptare: Bravo, ai është

Dorina Mema, e cila prej vitesh jeton në Dubai, ka komentuar përplasjen e Granit Xhakës me serbët në ndeshjen mes Zvicrës dhe Serbisë.

“Në Katar është përfolur veprimi i djalit, i Xhakës. Mua më pëlqeu, sepse në fund të fundit është mashkull.

Më pëlqeu që reagoi, sepse e shanë, e kanë ofenduar. Ky e ka dëgjuar dhe normalisht që do u kthehet. Shyqyr që nuk isha unë atje.

Një grup 20 vetë do bëhej atje. Do merrja leje në shtetin e Katarit që shqiponja të mos pushonte asnjë sekondë. Sa keq që s’kemi qenë dhe ne atje.

Unë jam nga Kruja, jam për luftra. Unë nuk tërhiqem mbrapsht. Ai njeri që të shan duhet të marrë atë që meriton. Ai duroi boll aty. Kishte shumë provokime dhe ishte vetëm.

Mos harro që ishte vetëm, se po të ishin të gjithë shqiptarët bashkë ta shikonin ata se si iknin. Po Katari nuk ka shumë shqiptarë që të bëjnë tifo aty. Po flasim për një shqiptar që po na nderon”, ka thënë Dorina Mema.

35 Komente

 1. b
  ben

  ju qe beni gama gam keni 1 jav qe hapeni bythesh me kto nacinalizma leshi te hani mutin ne luft ju qi serbi para e mbrapa.

  1. !
   !

   E paske bere prove ti plako. E me te lumte.

   1. T
    Tetovari

    Po ti kush të qi o ben l...

    1. A
     Alessio

     Serbi njerzeve si puna jote jau qin robt e shpise dhe ça i mban pragu i deres. Po me diguri ty ta paska qi nenen a motren naj serb.

     1. S
      Shqiptari

      Te lumte!

     2. A
      Anti tradhetar

      Serbi vetem motrat gruan gocen nenen tende mund ta qi se nuk je burr edhe un ti qi gjith ropt e shpis ore greku i vockel

     3. A
      ANDI BUSHATI E TALL KEQ YMERIN

      YMER QELBAZA KELLIRA JA TREGON KARIN FRROK CYPIT KURSE FRROK CYPI JA TREGON BYTHEN YMER QELBAZA KELLIRES HAHAH

      1. T
       Tifozi i futbollit

       Mos....tani e kemi te sigurte fitoren me serbet...po hyre ti ne lufte do shpartallohet ushtria e tyre..kokrra e debiles.

       1. T
        Trotski

        Bravo Dorina.

        1. K
         KM ,rrespekt goces Krutane

         qeka pi.h por edhe Patriote . Te tilla femra ja vlen

        2. V
         Valbona

         Ama fole edhe ti "porta-potta" ste kan ngopur akoma sheiket arab? ha dhe ca se ben lek te madh aty....

         1. S
          Shqiptaria

          Jam shume dakort me mendimin tend Valbona. Dorina do ato meshkuj qe jane burra dhe burra jane sheiket ne Dubai qe ta hedhin ne goje jashteshqitjen dhe te lajne fytyren me sperme. Çfare pune tjeter bene nqse nuk ha jashteqitje sheiku se bene nje jete luksoze I urrej kete kategori femrash se pirdhen se me mençurine dhe punen e tyre kane siguruar suksese te medha

         2. Q
          Qytetari

          Sic thoshte i madhi Einstein budallalliku njerezor nuk ka kufi, po ci keni keto aman vere gishtin kokes moj goc e mendo para se te flasesh

          1. z
           zani

           Sa kova me m*t ka ngrene nga sheiket e Dubait kjo prostituta.

           1. K
            Klimax

            Patjetër, me ty edhe fitorja e luftës është e sigurt, bile pa kapur kalashnikov në dorë. Fitore 3-0 në tavolinë, një nga goja, një nga para dhe një nga pas!

            1. V
             Vin

             Dorina vetem me gojore prish nje batalion me serb e vetme.

             1. k
              kevin

              mediokritet i gjalle .....

              1. Q
               Qatar

               Je nga Kruja dhe shkon ne Dubai te hash mut ne nje vend myslyman tamam ate qe do Serbi qe propagandon neper bote qe vertet keta kane ardhur ne shek 6 ndersa ne jemi turq.Pse xhamite dhe talibanet me pantallona trecerekshe ne Shqiperi,Maqedoni dhe Kosove nuk e dini se kush I mbeshtet dhe financon?Nuk ka dal kot shprehja qe Politika eshte kurve.

               1. k
                kacidhja

                Po cfare jane keto komente te flliqura,ajo ka te drejten e saj te shprehet.Gje qe nuk ju ndalohet as juve pamvarsisht gjuhes se papershtatshme.Tema duhet tiu beje bllok te gjithe komenteve me fjale te ndyra dhe fyese.

                1. A
                 Arta

                 E mençme qenka budallica...

                 1. Roberto

                  Idiotizmat e femrave te "showbizit" nuk kane brire.. Ndoshta kjo ka dashur vete ti kape koqet dhe i ka leshuar goja leng.

                  1. a
                   asd

                   Ti je per lufte me serbet ? Fillo afrohu njehere andej nga kufiri. Merr edhe mamane.

                   1. p
                    perla

                    shko ne luft motra te hash nje kal serbi ne prapanic

                    1. l
                     labi

                     Kjo ne fakt ja di kuptimin luftes qe kur morri per burre gjyshin e vet Kosovar,po mire kjo po i jati qe e shiti per leke te ai Kosovar qe si shume te tjere e shikonin Shqiperine e varfer si burim kurvash.New ate kohe rrinte mbushur hotel dajti me Kosovar qe e kishin kthyer Shqiperine ne Tajlande te ballkanit,ishte nje si barcalet qe tregohej ne Tirane,kur nje kosovar kishte ngacmuar nje kamariere dhe gjith kohes i kish thene moter,ne fund kamarierja i kish thene,o vlla a qihet motra?

                     1. I
                      I YTI BABALJA

                      Nuk qenka ne lufte kjo nga Dubai qenka per lufte pra ne se s'ka filluar lufta fillojeni sa me pare te vij kjo nga Dubai dhe fitoren e kemi ne xhep menje fjale kot qenkemi futur ne NATO. .

                      1. I
                       I YTI BABALJA

                       Nuk qenka ne lufte kjo nga Dubai qenka per lufte pra ne se s'ka filluar lufta fillojeni sa me pare te vij kjo nga Dubai dhe fitoren e kemi ne xhep menje fjale kot qenkemi futur ne NATO. .

                       1. e
                        erti

                        ai qenka burre ...po dhe ti ne mos, me shume burre je sesa grua ......apo trans ????

                        1. N
                         Neutrino

                         E vetmja luftë që mund të fillosh ti moj debile është me shoqet e tua serbe në Dubai që jeni etje vetëm për të shijuar m... e sheikëve. Se sic i thonë një fjale. Paraja nuk bie erë. Të uroj ta fitosh luftën

                         1. b
                          budallai

                          kjo qe ha mutin e arabeve po na ben moral se cfare eshte e mire e cfare eshte e keqe ne shoqeri.

                          1. U
                           Unë

                           Të lumtë! Je atdhetare.Ia di dermanin vetes. Xhaka nxori veglat e veta të luftès. Ti nxirre veglën tënde të luftès e lèshojuni mbi serbët me tërbim derisa t'i prishni, t'i shkatërroni krejt.

                           1. J
                            Junanistan

                            Sa shpejt i ze esterizmi,,murgeshat e burdellos se janulles me ne krye klimaxin,,,flisni you per gojore moj kerma qe jeni pjelle ne bodrumet e burdellos se janulles,,,ptyyy mongolopontiocobanocifutovurkaro “grek “ ju keni gjak gjarperi dhe fytyre miu mallkuar qofte kush ju dha pashaport njeriu,,,shurre dosash

                            1. T
                             Tifozi

                             Rrofsh se na bere zemren mal .nashi meqe te kruhet bytha per lufte merr dyfekun e na trego si behet .

                             1. L
                              Liri

                              Ci keni keto more Rrac psikopatesh Nuk guxon te shprehet dikush dhe o burra nxirrni llum nga goja

                             2. u
                              unede

                              bravo qenke shqiponjë e vertet jemi krenar që jemi shqiptar dhe si kemi ende shum njerz të till që kan gjak të paster shqiptari se disa bythqim ql ja kthejn bythen edhe serrbit edhe grekut e kushto ql ngritet më heret jav fut nga mbrapa ata jan veq shqipfolsa me gjak shkine

                              Lini një Përgjigje