FOTOT/ Shakira: Nuk kam partner, ndaloni së spekuluari

4 Dhjetor 2022, 14:06Lifestyle TEMA

FOTOT/ Shakira: Nuk kam partner, ndaloni së spekuluari

Shakira po kalon një nga periudhat më të vështira të jetës së saj, pasi brenda një periudhe të shkurtër kohore i kërkohet të menaxhojë situata kritike.


Nga njëra anë, divorci dhe lidhja e re e ish-partnerit të saj Gerard Pique-s dhe nga ana tjetër akuzat për mashtrim tatimor ndaj saj, e vendosën yllin kolumbian në një pozitë shumë të vështirë.

Me rastin e paraqitjes së saj në gjykate për të zgjidhur çështjet e kujdestarisë së dy djemve të saj, Sashës dhe Milanit, gazetarët që e prisnin aty i bënë pyetje të ndryshme dhe njëra prej tyre ishte për lidhjen e përfolur me instruktorin e sërfit që i jep mësimet artistes.

Sipas medias El País, Shakira mohoi të kishte një partner dhe u kërkoi gazetarëve të respektonin fëmijët e saj.

“Në respekt për fëmijët e mi dhe për kohën që po kalojnë, po i kërkoj mediave që të ndalojnë spekulimet. Nuk kam partner dhe asgjë tjetër veçse t’i përkushtohem plotësisht fëmijëve të mi dhe mirëqenies së tyre”, mësohet të ketë thënë këngëtarja.

Sipas raportimeve, në marrëveshje thuhet se Shakira do të jetojë në Miami të SHBA-ve, së bashku me dy fëmijët e tyre, Sasha 11-vjeçare dhe Milanin 9-vjeçar. Sa i përket Pique-s, sipas Daily Mail, ligji i jep të drejtën që të kalojë deri në 10 ditë në muaj me fëmijët e tij.

 

4 Komente

 1. S
  Shqiptaret te duan shume ty Shakira

  Hec ne Shqiperi Shakira ta shijosh jeten per Mrekulli .

  1. S
   Shqiptarja

   Shakira : Ti je nje yll i vertete Te duam shume

   1. R
    Rexha

    Shakira ti je nje femer e rralle, nje kengetare dhe njeri si engjell, ne te adhurojme, ruaje shpirtin e lire dhe dil ne programe se na i thave syte!

    1. K
     KURVARI

     Shakira mos vdeksha pa ta fut ke bira

     Lini një Përgjigje