Rikthehet në skenë pas arrestimit të bujshëm, Elsa Lila ka një mesazh pak ditë para “Festivalit të Këngës”

3 Dhjetor 2022, 22:25Lifestyle TEMA

Rikthehet në skenë pas arrestimit të bujshëm, Elsa Lila ka

Pas bujës që bëri arrestimi i saj në Itali, Elsa Lila rikthehet në Shqipëri për të marrë pjesë në edicionin e 61-të të Festivalit të Këngës. Ajo do të konkurrojë me këngën e titulluar “Evita”. Vetë këngëtarja ka reaguar pak ditë para festivalit duke falenderuar fansat për mesazhet e shumta.

“Ju falenderoj të gjithëve për suportin që më jepni! Shihemi së shpejti me datë, 19, 20, 21 dhe 22 Dhjetor në skenën e Pallatit të Kongreseve. #Fest61 po vjen!”, ka shkruar ajo krahas postimit që ka marrë shumë komente nga ndjekësit, ku shprehen se mezi presin ta shohin në skenë.

 

 
 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Elsa Lila (@elsalilaofficial)

“⭐ do fitosh, asnje nuk mund te krahasohet me ty….????”, “Me zor te kemi pritur te rikthehesh❤️ je zeri me i bukur…Suksese pa fund dhe Fitore????????” “Mezi presim o yll”, janë disa prej komenteve që i kanë shkruar fansat e saj në Instagram.

9 Komente

 1. T
  Turp

  Si nuk ju vjen turp qe ftoni ne skenat publike nje femer te tille, kasiere kriminelesh, nje horre halabake qe ne telefon jepte keshilla si te korruptohen funksionaret e shtetit italian Nuk keni asnje sens moral, etik e kritik

  1. M
   Manjola

   Shqiperia kryesohet nga kriminela dhe ne è duartrokasim dhe pse i marrin popullit koren e bukes ndersa kjo ka nje ze te mahnitshem ka cfar i jep popullit .te tjerat o di vetem ajo

  2. T
   Tajari

   ♥️♥️♥️

   1. O
    Ok

    Ky eshte Mentaliteti Shqiptar.Njerez qe shkojne mbas VIP-ava,vetem per tu dukur.Elsa Lila ishte dijur nje vajze e mire,por me vone i mori koka ere,ishte pjestare e grupit dhe Dashnoria e njerit prej kapove te grupit.Mos u habisni kur te dale ne gjyq,ceshtja or ju Idioter Fansa,nuk eshte mbyllur.Zj Elsa doli sepse u paguan aq sa u caktua shuma per tu shqyrtuar ne gjendje te lire,dhe si mos pjesmarrese kryesore,por ama pjestare e grupit.Idiotet e Shqipnise e therrasin me vrap ne Festival sikur eshte Madona,cfare edukate i jepni femijeve mor Latifna,kur ky njeri nuk eshte pastruar akoma nga drejtesia.Prandaj ne Shqiptaret jeni shume larg Europes,se kemi arritur ne nje moment jete,ku Vrasesi politikan(si Saliu dhe Likja),ku Projurore te Korruptuar si Adriatik Lalla(jane te lire ne Itali),kur njerez te Shikut te Gazidedes qe vrane Remzi Hoxhen(hane e pine si derra ne Angli dhe Australi te lire,pa probleme),dhe shume e shume te tjera qe per ne Shqipni te gjitha jane normale.

    1. D
     Delete_User

     rast i paster qe tergon se rrejeti i gjakdhjerve avokater funksion shume mire e terci ee verci Tanjoshka ime....

     1. B
      Boll ju Moralistet Fallso te asaj Bote idiote !

      Shikoni bythen tuaj plehra ngelet duke Penalizuar gjithcka . Cdo njeriu i ndodh ne jete te rrexohet ne njni moment pasigurie jete ,apo ne deshperim ,ku i mungon ndoshta mbeshtetja e njerezve te vet ose nji shoqerie te duhur ,por kjo s'do te thote aspak se eshte Njeri qe s'paska Vlera e duhet shkelmuar ,si e keni zakon ju aty ,te gatshem me shqelmu gjithkend qe ndodhet nji casr ne Kippe te jetes . Palaco ,Shpirt Ngushte ! Elsa ,ka treguar Vlera , ka treguar se di te jet nji Artiste ne Skene dhe kendoje e entuziasmoje me zerin e saj ,ndryshe nga shume qe sjikojme sot ,qe sinqerishte po na defromojne shijet ne Muzike e sken ! Behuni Njerez ,mesoni te kuptoni tjetrin edhe ne momente te veshtira te jetes se tij edhe kue eshte i rrexuar ne toke . Prandaj jemi njerez ,per te reaguar si Njerez dhe nqs nuk i japin Doren njeri-tjetrit humbim sensin si Shoqeri Njerezore . Apo ndoshta s'jemi te till ???

      1. L
       Lushi

       Po ku e pate ju o njerez qe Elsa ishte koka grupit, dashnorja e atij ketij??? Kush flet shume per moral ndoshta do te ppastroj mekatet e veta qe i brejne në ndërgjegjie.

       1. S
        Shpati

        si kengetare meriton respekt.per tjerat pafajsine ja dhane gjykatat tjeret duhet te heshtin kur gjykata te shpall te pafajshem.

        1. M
         Manjola

         Mire se vjen ..per cfar beri u gjykua apo dhe do te gjykohet puna e saj dhe zgjedhja e saj Skena mezi te pret je unike dhe uroj fitore qe eurovizionin te na u sjellesh ne shqiperi

         Lini një Përgjigje