FOTOT: Missi që do "zhveshë" politikanët shqiptarë

3 Dhjetor 2022, 11:33Lifestyle TEMA

FOTOT: Missi që do "zhveshë" politikanët shqiptarë

Politika në Shqipëri është një nga fushat e cila është shumë e anatemuar dhe mbi të gjitha është ajo që i ka bërë më shumë dëme vendit.

Këto 30 vite kemi parë shumë nga bëmat e tyre. Kemi parë vendime, ligje, qëndrime, sherre dhe humore, por s’kemi parë si janë ata në jetën e përditshme.

Si sillen në familje, si e organizojnë jetën jashtë zyrave, kush janë hobet dhe pasionet e tyre. Në lidhje më këtë moderatorja Atalanta Kërçyku ka sjell një dimension tjetër të politikanëve. Atë të gatimit.

Sa të aftë janë ata në kuzhinë dhe cfarë mund të bëjnë me tiganin.

‘Politikan n’Tigan’ është emisioni më i ri që nis nga kjo e shtunë në Top News me autore Atalanta Kërçykun.

Një përballje mes kahëve politike, një duel gatimi dhe një trofe në fund.

“‘Politikan n’Tigan’  është një format kulinarie ku politikanët nuk shfaqen me kostumin e zyrtarit, por sa të zotët janë ata në kuzhinë.

Formati i ri, pasi do të tregojë pjesën e gatimit, do të shoqwrohet dhe me një intervistë personale për të ftuarit që lidhen me jetën e tyre intime,” thotë ish-Missi Atalanta Kërçyku, autore e emisionit.

E pyetur se kush është politikani që i ka bërë më shumë përshtypje në gatim, Atalanta thotë se është nënkryetari i Bashkisë së Tiranës, Arbjan Mazniku aq sa dukej sipas saj sikur ne te shkuaren kishte qene nje shef kuzhine.

20 Komente

 1. n
  nji Ide mjaft tunduese per Gojore

  Kush mundet ti thośhte jo nji kenaqsie te tille dhe Gratis ? Un s'do dilja Vullnetare ,jo se s'jam Politikan porse jam alergjik ndaj Kondomit :P

  1. R
   Rubrika ne TV - Me c'vish dhe mua !

   Brravo per Zotin qe ju punon mendja vetem per goijore .Jo mer jo s'kam asgje kunder un ,por Gojorja , me sa dijme , ka vendet e duhura jo ne Opinion . Po e shndroni gjithcka ne nji Kasting Gojore ku radha e Politikaneve do arrije _ Km . Apo po provokohet e Testohet ,me te tilla metoda seksuale sa save j'u ngrihet e sa Homoseksuale ka ne Politike (!)

   1. G
    GJOKSI VARUR SI GJYSHET

    E paska gjoksin shume te varur si te ndonje gjyshe,per ye tjerat skam ca them

    1. g
     gasper

     Na cate trapin me politikanet katundar e shpellare....

     1. x
      xoni

      Ku e keni gje kete xix lope.. marshalla me qumesht do jeni mire.

      1. A
       Aulona M

       Tregu i pidhit dhe bythes promovohet dhe shitet ne ekranet shqiptare si askund ne bote. E kujt do ti vinte ne mend se ndinese i kemi neper familjet tona nate e dite nga ekrani I TV pir ti shohim eche ne guzhine. Qiji nenen kesaj zuskes me shown e saj sexist!

       1. Y
        Yp Xhixhi

        Atalanta ka nuhatje dhe ja e ka gjetur pederastin e pare ne politike, ate Maznikun e Lalke Erionkes qe i osht duk si shef guzhine...

        1. B
         Bardha

         Ku gjejne Neto kurtizane se pa pritur shfaqen ne tv nje zot e di

         1. m
          mos me keqkuptoni thjesht nje opinion

          sa kurva paskemi pasur more ... gomone vajze

          1. n
           nuk dine si tu shplajne trute ketij pop matuf

           mer saliun se di te gatuaj me qumesht dhije,nga ato qe nuk i ruante.pa le nard ndoka me mul noken qe kane ruajt gomeret

           1. S
            Sakte dhe e forte ..

            E forte dhe ky komenti ...

           2. e
            emigranti

            Emisione pa kuptim. Pse prandaj eshte deputet per ta pare populli se si di te gatuaj , apo cfare pune ben ne parlament dhe jashte tij per zgjedhesit ? Nje tjeter marrezi.

            1. R
             Rama qen rrugesh

             Vetem Dr.Berishen nuk ka zog kurve qe e zhvesh dot. K

             1. 2
              2T8

              Mund të veshë kë do gunë a gëzof, por , n'syt'tënë , ësht'e jan'si t'kan le sot , e u kombim kthizën . M'pas mëkoet ënda , tunda , ninulla ehmhëmbëlë ç'më tulat si pitonën'epirota

              1. J
               Jari

               Kjo Atalanta të ha M,,,,n, e jo më të zhveshi, lumsi ai kazon që e ka punsuar, Jazëk.

               1. K
                Km

                Atalanta ne Tigan,rrocka shume po' i han ,cicat varur porsi lopa,para prapa punon ne dy gropa.

                1. .
                 .....

                 E kujt i plasi trapi ne dine apo jo politikaret te gaatuajne apo kjo mori shkak nga Luldhim Basha qe skuqte vezen me kostum. Kam pershtypjen qe kete pasi ta qish duhet te besh Tetanozin

                 1. V
                  Vendi kampion per prodhimin e debilave

                  Komentues by... q ra9. Ne i votojme keta politikane dhe ketu hani mut si goret duke menduar se jeni te zgjuar me komentet idjote te nje njeriu me IQ = 0. Rrace koti

                  1. $
                   $antiago-@-Chil€

                   Peshku në det, Tigani në zjarr... I lini politiqenēt , silikonët e botoksët mor të marrë . Cica silikon dhe katrore, si këto kurrë skisha parë..

                   Lini një Përgjigje