FOTOT: Puthje lesbike në Top Channel

3 Dhjetor 2022, 11:06Lifestyle TEMA

FOTOT: Puthje lesbike në Top Channel

Megi Pojani ka provokuar sërish në “Dancing With The Stars”.

Ajo është puthur në buzë me balerinën që kërceu.

“E kishim vendosur që nëse kërcimi do të shkonte mirë, do ta festonim me një puthje”, tha Megi.

Edhe pse spektakli zhvillohet në një orar kur janë të gjithë para televizorit, Megi Pojani ka dhuruar disa herë shfaqje erotike, çka ka sjellë debate të shumta në rrjet.

24 Komente

 1. g
  gangsterri me thik gome e luge druni

  Po pse mi curvickat e lales,me kishit ftuar dhe mua e benim nje treshe te lezetshme , qe do e kerkonit perdite pastaj

  1. S
   Safo

   Çaj e ha një shegë

   1. n
    nevojtorja

    e cuditshme, cdo dite ju tema po i leshoni terren te ngreni nga nje nevojtore me shume ne terrenin e temes. se shpejti tema do pushtohet nga halja. nuk ishin dy te perdala, te fellicura deri sa te bejne me vjelle po edhe nje trete qe dukesh si instruktore e tyre. ghithecka hale, hale, hale

    1. t
     tetovari2

     Më herët dikush kishte komentuar: Shkoi Tani nga kjo botë dhe Top Chanel-in e morën kurvat! Mendoj se ka pasur plotësisht të drejtë.Përfundoj se me Top Chanel udhëheqin karakurvat.

     1. p
      porno Chanal Tv .

      hahaha idiotet qe nuk lan gje pa degjenruar ,madje edhe TV e vet sepse tregojne cilet jane dhe se per cfar jane te afte . nqs do isha ne Zhuri , Do ngrihesha i hidhja ato Fletore e laps qe kan perpara demostrative mbi skene dhe i dhisja ne ato pare qe do fitoja aty . Kaq qelbje ne TV dhe nji Programi te tille i kalon te gjitha kufijte e Spektaklit . ( padeshire do e kisha vendosur Anakonden mes buzeve te dyshes )

      1. B
       Baftjarri

       Me duket se po ndryshon edhe emrin ky kanal televiziv...Shume shpejt ka per t'u quajtur "TOPBYTHA" se disa emisione i kane percaktuar emertesat si:"Bigbytha",Perbythen",Dencing starbythen"etj...

       1. D
        Dakord

        Une sugjeroj "BoleKanali" per vete.

       2. B
        Baftjarri

        Me duket se po ndryshon edhe emrin ky kanal televiziv...Shume shpejt ka per t'u quajtur "TOPBYTHA" se disa emisione i kane percaktuar emertesat si:"Bigbytha",Perbythen",Dencing starbythen"etj...

        1. B
         Baftjarri

         Me duket se po ndryshon edhe emrin ky kanal televiziv...Shume shpejt ka per t'u quajtur "TOPBYTHA" se disa emisione i kane percaktuar emertesat si:"Bigbytha",Perbythen",Dencing starbythen"etj...

         1. p
          prostitutat

          po kjo tjetra qe duke pare ato teqelburat shkrihet, harliset krejt e duket se po i kullon vegla qe sjell ere te qelbur deri ne 10 m sepse edhe ajo asaj shkolle bordello eshte e tille familje eshte. kane edhe nje te mire keto foto se tregojne sa poshte ka ra ne degjenerim rinia shqiptare. gjithcka eshte turpshme. cfre te mire kane keto botime per cdo shqiptar. vetem reklame per te dyja e ate te treten se shiten per nje byrk osse tek e shumta per nje pace nga ato qe pelqejne balliu e balliu jr

          1. m
           mos me keqkuptoni thjesht nje opinion

           kaq te madhe bythen kushedi sa i kerrcet pordha

           1. S
            Shqiptari

            TOPLEZBITHA ka kohe qe po sjell ndyshimin ne mediat vizive duke mbledhur tere Djemte e Malit,Punonjeset e Seksit dhe Cucat e Ardhura nga Ishulli LEZBOS.Thjeshte nje Bordello legale -Dhe femijet,adoleshentet,te rinjte,sidomos mosha e trete,shijojne romantizmin pa frena,preversitetin,banalitetin dhe kurverine.Yp!

            1. I
             I ndershmi

             Top Qenefi ose Top Kurva vazhdon emisionet me pullë të kuqe ditë e natë. Ku u katandis ky TV i kurvarëve dhe kurvave.

             1. O
              Olio con mare

              Filluan katunaret me doktorature te shpallin mendimet e tyre “mendje hapur”. Vaj medet sa ju bezdis Egon dicka qe nuk eshte e juaja. Ama perdite te vjedhur dhe lene rrugeve nga nje dore politikanesh nuk ju Ben pershtypje. Kemi mbaruar si vend dhe ju jeni deshmia.

               1. N
                Na mbyten kurvat

                Yyyyyyyyyyyyyppppppppp Xhixhi

                1. B
                 Bregu I lumit

                 Urdhrat nga Soros qe te kete SA me shume degjenerim duke promovuar LGBTQ dhe pa harruar rritjen e shikueshmerise se shumica e shqiptareve vdesin per shale,gjoks,prandaj BBF,elrodi,turbofolku cajne perpara.Dikur kishte ndonje Opera,theater Shekspir,Molier,edhe kenge te bukura(Jo nga ato me Partine) sigurisht qe kishte edhe censure ishte rregjimi qe te bente zap por ama nuk kishte degjenerim ndersa tani ka kenge te stilit:Oh moj shpirt ta hongsha gjoksin po ma lu por s'po ma le.Ca t'boj une se po luj menc se dhe Renxhi tash mosh prish.

                 1. r
                  rezari

                  Une nuk i shof keto emisione,Por nxjerrja ne gazete e ketyre lajmeve si dhe reklamat qe ju behen gjoja vipeve per jeten liksoze qe bejne s'eshte gje tjeter vecse nje propagande per prostitucionin dhe degjenerimin e rinise.Mesa duket Tema paguhet per kete.

                  1. T
                   Tani

                   O tema late nam fare.. po pse mo cfare ja puthja ?? Pastaj cfare eshte ky mendesi prej idioti duke i quajtur lesbike?? Pse cfare jane lesbiket??? Puthja e tyre ishte krejt normale dhe femijeve te mi su beri pershtypje fare.. shkrimi juaj u beri... injorante te viteve 2022.

                   1. E
                    Elton

                    Nje tufe me lavire .Qe bejne xhiro qe kapin ndonje $duke u dhjere arabet ne goje dhe bejne famosen ne Shqiperi .

                    1. A
                     Adria

                     Sa here e hap kete Temen, aq here vihem ne siklet, eshte kthyer ne gazete pornografike. Ja I bete te gjitha pislleqet, po pastaj? Sa kohe do mbijetoni ne saje te degjenerimit? Ju marrte djalli me gjithe kete hale gazete.

                     1. h
                      he mo dhe ju sa e ekzagjeroni bre !

                      pa e par vet Skenen ,e nisur nga kjo medie hale qe provokon konflikte nder shqiptare ,mendon gabim ,se paska dndohur qameti ne skene ,por kur e shikon ,kupton se s'eshte aspak ashtu . Edhe un kujtova se mos ajo Me. histerikja puthi kte Konferencieren me te zeza ,por ajo paska qen nji inskenim lesbik . Nuk eshte dicka e tille si e intepretojme me lart . Shqyr qe nuk u puthen meshkujt thuj se vallahi bilahi ,ishim cue ne Protesta uahahahahah c'vete bre

                      1. U
                       USA

                       YYYYYYYY TELEVIZION KURVASH U SHOFSHI ME GJITHEATE QE JU DREJTON SE LATE NAM , JANE MBLEDHUR GJITHE KURVAT E KATUNDIT , SHKOFSHI NE FERR SE E NDYTE ATE VEND,USA

                       1. U
                        USA

                        MEGI KARAKURVA USA

                        Lini një Përgjigje