FOTOT: Modelja braziliane pozon gjysmë e zhveshur dhe e mbështjell me flamur në mbështetje të futbollistëve të Brazilit

3 Dhjetor 2022, 10:47Lifestyle TEMA

FOTOT: Modelja braziliane pozon gjysmë e zhveshur dhe e mbështjell me

Modelja braziliane Lais Ribeiro tregon mbështetjen për ekipin e saj kombëtar në Kupën e Botës.

Ajo pozoi në një plazh të mbështjellë me standardin jeshil, të verdhë dhe blu, ndërsa bashkatdhetarët e saj përgatiten të luajnë me Kamerun.

Mamaja e një Lais pa dyshim do të shpresojë që poza e saj patriotike të jetë fituese për Brazilin dhe të ndihmojë ekipin të shtojë numrin e pesë fitoreve të Kupës së Botës.

 

1 Komente

  1. G
    Gimi

    U prish bota! Femra e meshkuj veç duart te brekët I mbajnë tani... a thua se bota do përmbyset këtë të djelë.

    Lini një Përgjigje