FOTO: "Mamaja më e nxehtë në botë", i lë njerëzit me "gojë hapur", është 45 vjeçe, por duket si adoleshente

2 Dhjetor 2022, 12:51Lifestyle TEMA

FOTO: "Mamaja më e nxehtë në botë", i lë

Një mësuese u etiketua si "mamaja më e nxehtë në botë" pasi mahniti njerëzit me pamjen e saj rinore.

Joleen Diaz, 45 vjeç, nga San Francisko, SHBA, u bë virale në Instagram pasi tregoi trupin e jashtëzakonshëm.

Edhe pse ka një hendek 23-vjeçar mes saj dhe vajzës, ajo tha se ato shpesh ngatërrohen dhe mendojnë se janë motra.

Për shkak të pamjes së saj të re, Joleen tha se shumë burra dhe djem më të rinj se ajo i dërgojnë mesazhe rregullisht.

Ajo krenohet me mijëra ndjekës në Instagram ku shpesh ndan këshilla se si të vazhdoni të dukeni më të rinj.

4 Komente

 1. i
  i Am Fans i frutave te pjekur_ mashallah

  O Mami o mami Mami blu o mami blu )))) du meja knu Mamit sepse e Du do Vargje shkurt ;) edhe pse kjo Faqje Re e Temes ,ndalon Strukturen e Poezise ne formen Klasike te saj Vertikal sepse kushedi , shqetson noj Krimb Moderatore ose Tutoret qe i financojne kto medie por hajt mo nejse vk : Let's gou ________________________________________________________________________________________ Ne xhamin e Makines vu rreket //ti je aty por Un s'te shoh // rruget lagur kembet qull jo dot s'te ndjek // Thrres Te Dua ,por ti hic s'degjo :P////////////// Refreni _ O mami o mami Mami Blu oh mami Blu . _ Kaq mjafton per nji te ta don .Nashi_Thum nji fjal ,ku je tuj shku ,se u bona uj m'shi ...

  1. E
   Edkari

   Kjo ka burre lexhenden Sali Ram Berisha.

   1. S
    Sheqerja

    Telendari Sali Berisha ka ngordhur me kohe. Ne fakt kjo superfemer shtrin pertoke edhe meshkujt me te fuqishen te planetit!

   2. o
    o Mama

    si shpirt qeka .i du fort esemeret

    Lini një Përgjigje