VIDEO/FOTO: Ish-golfistja më seksi heq bluzën dhe imiton Cristiano Ronaldon

2 Dhjetor 2022, 12:06Lifestyle TEMA

VIDEO/FOTO:  Ish-golfistja më seksi heq bluzën dhe imiton Cristiano

Paige Spiranac është një ish-golfiste, e cila tashmë merr gjithë vëmendjen e fansave të saj me pozat seksi në profilet e saj në rrjetet sociale.

29-vjeçarja amerikane që dikur ka qenë golfiste, është tejet e famshme në rrjetet sociale. Madje ajo është konsideruar edhe si femra më seksi.

Së fundmi, bukuroshja bionde ka kthyer sytë nga vetja teksa ka bërë gjestin e famshëm të yllit të futbollit, Cristiano Ronaldo.

Spiranac kaloi në një sport tjetër për nder të Kupës së Botës dhe rikrijoi disa nga festimet ikonike të futbollistëve.

Ajo përsëriti lëvizjen “Siuuu” të Cristiano Ronaldos, pozën e jogës së Erling Haaland dhe lëkundjen e bluzës së amerikanes Brandi Chastain në Kupën e Botës për Femra 1999.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by PointsBet Sportsbook (@pointsbetusa)

1 Komente

  1. k
    karderri

    je vetem per tu qire, per te tjerat, nje pickepyetje e madhe

    Lini një Përgjigje