FOTOT: Plas humori pas eleminimit të Gjermanisë

2 Dhjetor 2022, 10:42Lifestyle TEMA

FOTOT: Plas humori pas eleminimit të Gjermanisë

Gjermania është eleminuar në mënyrë jo edhe aq të papritur nga Botërori, pasi në dy ndeshjet e para kishte mbledhur vetëm një pikë, duke u mundur nga Japonia dhe duke barazuar me Spanjën.

Megjithatë, të gjithë besonin se Spanja do të fitonte ndaj Japonisë dhe Gjermania do të kualifikohej për më tej.

Por Japonia, ashtu si ndaj Gjermanisë, ka shkaktuar befasinë e madhe, duke mundur dhe Spanjën, edhe pse shumë vetë besojnë se Spanja e la vetë ndeshjen, në mënyrë që të shmangë përballjen me Brazilin.

Humbje që jo vetëm shokoi Gjermaninë, por dhe Shqipërinë, ku tifozët e Kombëtares gjermane janë të shumtë në numër.

Ndaj dhe në rrjet, me ta ka plasur humori.

 

6 Komente

 1. s
  sabrima_ehhhh

  Kush u mor me komente LGBTQSTRESGHTS ne vend qe te luante futboll, kush u mor me politike apo me te "drejtat" e kushedi cfare shpendi, insekti, njeriu apo jashtoksori, iku qe ne eleminatore. Eshte futboll njerez jo arene politike. Zoti shikon dhe nuk harron.

  1. n
   ndreqje gabimi

   Patronazhistet qe kane sajuar ate foto nuk dijne se Lyli eshte tifoz i Hollandes dhe ato surreter me fanellat e Gjermanise duhet te ishin te Taulant Balles, kryetarit te grupit te deputeteve te miqesise Shqiperi-Gjermani.

   1. /
    ///

    Portjer duhet te ishte Gazaqe Bardhi se ai i ka qejf golat per shalesh

    1. m
     mos me keqkuptoni thjesht nje opinion

     pse i ka kater kupa basha? fuck adnan januzaj bashke me taulant pallen

     1. T
      Te hyfte.

      O koqe qe jeni kunder Dojcave i qani hallin kalorsit qe i varen kembet.Fundja u eliminuan e pastaj?Kane gjithe jeten qe fitojne mjaft do bejne dhe ata nje pushim.Ne qoftese nuk ju pelqejne inisiativat ne drejtim per te drejtat njerezore paksa e egzagjeruar per mendimin e timin si tifoz i tyre shkoni jetoni ne Katar me qe ju pelqeka dhe mos na cani karin.

      1. L
       Lasgushi

       Edi Rama takoi presidentin gjerman.Përfaqësuesja gjermane u skualifikua.Ose më mirë shkoi për lesh.Njësoj si Kombëtarja shqiptare,Juventusi dhe Roma që sa janë takuar ose ka bërë tifo Edi.....janë pjerdhur. So kohë,ka fituar politikisht,shkon në Vlorë dhe flet për Flamurtarin.Kompetentët në kategorinë e dytë.Jo që ka qimen e derrit.Por është komplet det,me.një qime.njeriu.

       Lini një Përgjigje