FOTO: Buzë detit me bikini, modelja “çmend” me format e saj

2 Dhjetor 2022, 11:04Lifestyle TEMA

FOTO: Buzë detit me bikini, modelja “çmend” me format e

Joy Corrigan  ekspozoi format e  tonifikuara gjatë një fotosesioni të improvizuar në Miami Beach, Florida.

Duke përfituar nga moti i ngrohtë dhe me diell, modelja, 27 vjeçe, u shfaq me bikini buzë detit.

Corrigan, e cila shihet shpesh duke shfaqur trupin e saj, ka realizuar një sërë pozash përgjatë vijës bregdetare duke i lënë pak vend imagjinatës.

Lini një Përgjigje