FOTO: “Kurrë mos u ngatërroni me shqiptarët”, këngëtarja e njohur reagon pas fitores së Zvicrës, mesazhi për serbët

3 Dhjetor 2022, 16:35Lifestyle TEMA

FOTO: “Kurrë mos u ngatërroni me shqiptarët”,

Zvicra shënoi fitore mbrëmjen e djeshme ndaj Serbisë me rezultatin 3-2, për të kaluar në mesin e 16-të më të mirave të Botërorit.

Këngëtarja  Loredana Zefi, e cila jeton në Gjermani, nuk e ka fshehur gëzimin për këtë fitore, duke postuar momente pikante nga ndeshja.

“Kurrë mos u ngatërroni me shqiptarët”, ka shkruar Loredana në mbishkrimin e një fotografi të Xhakës dhe Shaqirit.

Ndërsa në një foto tjetër, reperja shqiptare shfaqet e mbështjellë me flamurin kuq e zi dhe nxjerr gishtin e mezit për të sharë kundërshatërt, pra serbët.

 

11 Komente

 1. D
  Detari

  po skiperia me ke po luan moj "kengetare"? Serbia te pakten luan ne boterorin...

  1. P
   PHITO

   Me P..I..RRëken

   1. S
    Shqip...

    Detari dhe gjith Krimbat e Janulles ,qe hane mut ne kte Hale ! Loredanana ka shume te drejte ne ate qe thot ,sepse Psikopatet serbe ,me ne krye Trainerin e tyre , madje e dhe Mediet ne Serbi , nuk o morren me Ndjeshjen por me Shqiptaret ! Dhe ktu qendron primitiviteti i budallenjev serbe ,qe i ka tredhur trut Politika e tyre e Kafsherise ,sepse jan drrase ne kok dhe mbrenda saj mbiush me mut ,Prandaj ngelen duke ngren mut mnjelloj si ju Krimbat e janulles . ______ Po per cilin na shitesh ti more bythqir ,qe fjlet edhe shqip , ktu e i tregon Shqiptarets Profesionion ? Ajo mbron ngjyrat e Kombit te saj Kuq e zi , po ju Krimbat e Halese tema , qe leshoni vetem Brockulla prej Karagjozi ktu ,,cfar te s'emes kerkoni ktu dhe ne emer te kujt pellisni ktu ?

    1. T
     Tom

     Serbia luan me motrën dhe mamamë tënde, gjithashto me sumën tënde dhe të babait tënd.

    2. G
     Genti

     Ne për budalliqe e për tu treguar trima si kofini pas të vjelit të ham munë. Mburrini për atë që duhet se ende sot jemi fundi i kazanit.

     1. L
      Lonoi

      Bej nje analize ADN se nga e ke babane or pusht brekgrisur. Merr me vete dhe kete detarin e mesiper.

      1. N
       Naum Nestina

       Fundi i , jo , vetëm se sapo kemi dalë nga rrobëria , e mohës , se ndër ne ka që ndihen të jemi vërtetë NE dhe ATA . Më parë ishin disa nga Ne që dështuan me krijesën e re pa dallim , por , e vëteta eshtë se jemi të ndryshëm e nuk mëkohemi njësoj

       1. T
        Tom

        Kur je ne fund të kazanit Gentush, vetëm kazan sheh ore bajgë digitale.

       2. L
        Loro

        Po po, sigurisht...Puthi topet mire USA dhe Natos se te ishte per shqipo dhe koqevare te kishte bere pluhur me kohe Serbi. Njerez primitive..

        1. ► LORO-15-vjec-derrase e zeze◄

         Loro....mendoj se je shqipetar qe po te shkruaj se ndoshta ka pak ven tek truni yt shume i vogel............Po serbi ja mori armet gjithe ish-ushtrise jugosllave more qen i zgjebosur qe vje era carape........po te sulmosh me tanke e artileri nje popullsi te pa-armatosur pleq, gra e femije e quan trimeri dhe zotesi ti ??????? Po si ka mundesi qe ekzistoni njerez si ju mbi dhe ???? Ukrahina pa armet e perendimit mund te kishte falimentuar qe muajt e pare te luftes....sepse as qe dyshohej se ruset kishin epersi ne armatim dhe ushtri....por lufta vazhdon----pse ??? sepse perendimi ndihmon....ashtu edhe Kosova...pa perendimin do ishte shume e veshtire per nje rezistence reale kunder serbise se armatosur deri ne dhembe........... Eshte njesoj sikur ty te te rrahin 7 vete me arme te ftohta e ti ke vetem grushtat...e pas kesaj te vi une e te them - he mor laskar tmyten fare, t`rrafshun, ti thyn brinjet, tbon per spital mor loqe.........O Loro.....mos nigjo shume Salen se osht serb qe flet shqip......

         1. S
          Shqip...bre !

          Loro , topet prodhojne Jete bre ,apo ty si impotent s'i di kto gjona ! Serbia e ka mbeshtet gjithe ekzistencen e saj ne shekuj , duke i mbajtur Buzet e saja Ngjitur - Boleve te Carit Ruse , apo kte s'e di bytha jote ? Ja pra ,qe po ju bvijme ne ndihme te kuptoni rendesin e Boleve _Jetike . Pastaj mos shko larg por shiko Greqine ,qe e krijuan dhe e mbajne me Para Armatime Industri e gjithcka Europa ,thjeshte perdorur ,per politiken e saj Stradegjike si nji Pengese e afrimit te Turqise ne kufijne e Europes . Le qe ,deri aty s'te arrijn Valet as Frequencat ty qenie e Deshtuar njerezore .

         Lini një Përgjigje