"Zhgënjim total nga ç’të shohim në ekran, mendjemadhe", ndjekëset kryqëzojnë Arbana Osmanin, çfarë ndodhi në Londër?!

3 Dhjetor 2022, 13:36Lifestyle TEMA

"Zhgënjim total nga ç’të shohim në ekran,

Edhe moderatorja ka reaguar për ndeshjen e Botërorit, Serbi-Zvicër e cila u përjetua shumë nga shqiptarët për shkak të Shaqirit dhe Xhakës që na dhuruan spektakël.

Ajo e ka risjellë këtë me një pjesë të filmit ku ka marrë pjesë së fundmi, të cilin e ka prezantuar në disa vende të botës.

Por në këtë postim Arbana është përballur me akuzat e ndjekësve të cilët e quajnë mendjemadhe.

“Faktikisht ka të drejtë. Kam rastisur dy herë afër teje dhe të dya herët ke qenë shumë e ftohtë, madje mund të them mendjemadhe.

Zhgënjim total nga ç’të shohim në ekran. Gjithsesi shpreoj të kenë qenë thjesht çastë të gabuara në ditë të gabuara”, shkruan ndjekësja.

 

7 Komente

 1. T
  Taulant

  Po ju o shpellare nuk dini te beni gje tjeter pervec shikimit te te tjereve ne ekran? Luani jeten/filmin tuaj, o te mjere, mos u merrni me te tjeret o frymore!

  1. H
   Hasani i biri Hysenit

   Mendjemadhe dhe mosmirenjhese! Eshte ndihmuar shume ne shkollen e mesme,por tani si zengjine e re,nuk ben as gjestin me minimal,thjesht ate te pershendetjes dhe kurre me shume! Je e vogel si njeri!

   1. L
    Lumja

    Kto jane prej plastike mi zemer, e ti kerkon te jene njerez

    1. F
     Fi

     Kurrizo dhe shkurter E ka ne familje Per me teper provojeni ti thoni nje gje qe si pelqen e ta shikoni si pergjigjet I pelqen shume vetja Te privilegjuarit kohes se Enverit

     1. E
      Emma

      Arbana eshte nje e zakonshme te ciles i buzeqeshi fati i ekranit permes ca saktificave fillestare dhe kapjes se personave te duhur! I lumte Tropojes.

      1. E
       Ester

       Nëse quani këtë sheleme që pamjen e ka si trazvesit, të famshme, i bie që të famshmeve vërtet, ku ka komisione dhe juri që vlersojnë famshmërinë e tyre, të jenë zero në klasifikime. Kjo, osmani një periferike që vetëm për gafat dhe pozat që bën në emisione, ka shkaktuar gallatë tek teleshikuesi. Kësaj në momentin që i thanë sa bukur ti kan bërë dhëmbët, kjo nuk e mbylli më gojë duke i reklamuar që nuk ka më stërdhëmbsha, imitimi i Maria de filippi ishte kulmi dhe suksesi i topit gjatë këtyre viteve. Po të ishte vetë Dritani, si shpërblim arbanës do ti ipte vëndin e magazinës së dekoreve. A di kush se si kjo femër erdhi nga peshkopia në burrel, dhe u gjënd në top hop chenell.

       1. D
        DENI

        Ngerdheshja pareshtur e saj ne skene eshte bere e padurueshme.

        Lini një Përgjigje