FOTOT: Georgina Rodriguez mahnit me trupin perfekt në pozat me bikini

3 Dhjetor 2022, 14:54Lifestyle TEMA

FOTOT: Georgina Rodriguez mahnit me trupin perfekt në pozat me bikini

Georgina Rodriguez mbërriti këtë javë në Katar për të mbështetur partnerin e saj, Cristiano Ronaldo në ndeshjet në Kupën e Botës.

Edhe pse Portugalia humbi me Korenë e Jugut, 28-vjeçarja nuk la pa shijuar ditët me diell dhe plazhin në Katar.

Ndërsa ish-ylli i Manchester United, 37 vjeç, është i zënë me stërvitjen me bashkëlojtarët e tij të Portugalisë, 28-vjeçarja po shijon pak kohë pushimi së bashku me pesë fëmijët e saj.

Nga fotot e publikuara në rrjetet sociale vihet re se modelja e famshme u relaksua në Doha. Në imazhin e ndarë me ndjekësit e saj në “Instagram”, Georgina shfaqet me një palë bikini jeshile.

Lini një Përgjigje