FOTOT/ E lidhur me Butrint Imerin? Aktorja shqiptare sqaron të vërtetën

4 Dhjetor 2022, 10:39Lifestyle TEMA

FOTOT/ E lidhur me Butrint Imerin? Aktorja shqiptare sqaron të

Aktorja Olta Beqiri ka sqaruar se si qëndron e vërteta e fotove të saj me këngëtarin Butrint Ymerin.

Ajo tha se asgjë që është shkruar në portale nuk është e vërtetë dhe se është single.

Mes ngacmimeve dhe batutave të binjakëve Veshaj, studioja u përfshi nga të qeshura, ndërsa në sfond u dha kënga e Butrintit “Kuku”.

Donaldi: Qarkullojnë thashetheme, lajme, ka pasur edhe foto me një këngëtar të njohur shqiptar. Si qëndron e vërteta mes këtyre zërave?

Olta: Njerëzit vdesin të marrin një gjë të vogël dhe ta bëjnë të madhe, jo domosdoshmërisht të kesh një foto me dikë do të thotë të jesh me lidhur me atë. Unë single jam.

Romeo: Ndoshta po bëni këngë një bashkëpunim?

Donaldi: E ke vizituar ndonjëherë Butrintin kur ke qenë në Sarandë?

Olta: Saranda më pëlqen shumë si qytet, por fatkeqësisht nuk kam qenë ndonjëherë.

Donaldi: Mua Butrinti më pëlqen shumë.

Olta: Po është artist i mirë.

4 Komente

 1. S
  Si kan ton ; Lulet ne Alb i hajn gamoret

  O ceshtje shije qejfi hej ,o shija vet mer yahoo e gocs ! C'ka ktu per sqarim miletit . pse car ka Imeri ? Goxha djal qeka . I talentuem kangtar , madje edhe romantik . Cfar do ma shum nji aktore seksi s'kuptoj mo :P

  1. O
   Orhan Pamuk: birazere tourkalvani,mos luani shqipt

   Ymer dhe butrint...!? Pafytyresi sunitesh...... allah uakbar

   1. x
    xumpa - xumpa

    ne pamje te pare imeri u duk si Dashnori i Ymer Bazes -Krimbi Janullatosit jevgu Gerrqis , por sqeka ashtu edhe pse i ngjashem .

    1. s
     saimir

     Ca humor muti bejne kto veshajt pa vesh, katnare e imnjorante

     Lini një Përgjigje