FOTOT: Kjo është modelja që po çmend tifozët në “Botëror 2022”

4 Dhjetor 2022, 10:04Lifestyle TEMA

FOTOT: Kjo është modelja që po çmend tifozët në

Ivana Knoll është modelja seksi, një nga tifozet më të zjarrta të këtij kampionati botëror.

Knoll është një fanse e zjarrtë e kroatëve dhe këtë gjë e tregon dhe nëprmjet fotove të saj që publikon në rrjetet sociale.

Edhe mediat e huaja e kanë pikasur bukuroshen kroate teksa bën tifozllëk në stadium.

Format e saj spektakolare kanë lënë pa fjalë tifozët që përveç ndeshjeve në stadium shijojnë edhe bukurinë e modeles seksi.

Për më tepër më poshtë shihni fotot më përvëluese të kroates,Ivana Knoll.

 

1 Komente

  1. .
    ..

    Gazetar me duket se je cmend ti se e nxjerr 3 here ne dite

    Lini një Përgjigje