FOTO: "Kam harruar të bëj s*ks", befason këngëtarja shqiptare

5 Dhjetor 2022, 17:55Lifestyle TEMA

FOTO: "Kam harruar të bëj s*ks", befason

Semi Jaupaj është përfolur vazhdimisht për jetën e saj private. Ajo ka qenë në një lidhje prej shumë vitesh me këngëtarin, Bojken Lako. Gjatë kohës që ishte pjesëmarrëse në “Big Brother VIP”, Semi foli vazhdimisht për raportin e saj të shkuar.

Mirëpo, duket se tashmë ajo nuk po gjen qetësinë e dëshiruar në dashuri. Jaupaj u përfol për një lidhje me Ron Zaitin, por asgjë nuk u konfirmua.

Ndërsa, së fundmi, Semi i ka befasuar të gjithë me deklaratën e dhënë.

“Kam harruar këtë ndjesinë si të bësh dashuri, se jam vetëm”, u shpreh ajo në “Zemër Luana”.

9 Komente

 1. S
  SEMI JAUPAJ.

  Mer nje sallator ose paterxhandhe bej sex tere diten e naten

  1. T
   Taipi

   Nukkaharuarpor eshte bere si shpell ariu dhe nuk ndien gje kur i hyne dhe kure i dele. Na mbyten kurvat dhe nongratat ne shqiperi

   1. t
    tata luigji

    Ta thot tata; shriju ngri kembet lart dhe kari e gjen vet vrimen, ne te kundert rri lart tata poshte dhe kari perseri pa. navigejshen futet brenda,pastaj po deshe me keta stilet e reja

    1. S
     Sing a Song

     Here it is....hello

     1. D
      Drini

      5 minuta eshte goxha kohe, smahet mend qekur hahahahahahahahaha

      1. "
       "Pizzajolo te sjell Pizzen dhe ti paguan me seks"

       Pra eshte Rasti i studjuar nga Studjuesit ne Kaliforni ._Sipas seksologeve me seks ,kuptohet nji maredhenje seksuale midis dy partnereve ,kur te dy kane te njejtin perkushtim ne Aktin seskual dhe kur ndjejne te dy . Nqs ndjen vetem njeri , kuptohet qarte se thjeshte , jan kan futur .

       1. T
        Terbacioti me palle

        Semi Jaupaj eshte nje trimereshe e vertete Vlonjate qe ecen nen shembullin e Zonjes Curre dhe Persefoni Kokedhimes Te tilla burrerresha qe nuk u ben terr qerpiku dhe pidhi ka nevoje Shqiperia

        1. Q
         Qytetari dt / 6 dhjetor / 2022

         FËZDAT QË DALIN NË EKRANET E TV. DHE SHITEN SI TE BUKURA KURVA ISHIN DJE , KURVA JANE SOT...ATO SHKOJNE ME DJEM VIPA, QE JU PAGUAJNE VIDJO KLIPET DHE NJE DITE NDAHEN PER TE ZËNË NJE TE DASHUR TE RI....

         1. U
          Unë

          Seks bëjnë kafshët...lopa një herë nè vit. Macja tre herë në vit. Dosa tre herë në vit. Njerëzit bëjnë dashuri një herë në natë, dy herë në natë ose tre herë në natë kur janë të rinj. Dashurisë i bie vlera kur merret nëpër gojë. Edhe nëse thua në gjuhë popullore : kam harruar sesi qihem ka më vlerë sasa kur thua kam harruar si bèhet seks.

          Lini një Përgjigje