FOTO: "Rrëshqitja" e yllit të X-Factor, nga adoleshente e turpshme te zhveshjet para pasqyrës

5 Dhjetor 2022, 15:07Lifestyle TEMA

FOTO: "Rrëshqitja" e yllit të X-Factor, nga adoleshente e

X Factor promovoi shumë artistë, një prej të cilëve ishte 17-vjeçarja Janet Devlin.

Janet u shfaq në “The X Factor” në vitin 2011 si një adoleshente e ëmbël dhe e turpshme, por një dekadë më vonë, ndërsa ylli feston 10 vjet që kur performoi për herë të parë këngën e saj para gjyqtarëve, jeta e saj ka ndryshuar në mënyrë thelbësore.

Ylli u ngjit në skenë për audicionin e saj të parë në moshën 16-vjeçare dhe mbushi 17 vjet gjatë shfaqjes përpara se të zbriste vendin e pestë në konkurs.

Por çfarë ka bërë ajo që nga largimi i fundit?

Janet Devlin e X Factor duket shumë larg nga adoleshenca e hershme

Ajo I është rikthyer sërish muzikës, duke krijuar këngë vetëm për të dhe grupin e saj, ndërkohë që fizikisht ajo shfaqet më ‘shpërthyese’ dhe provokuese duke pozuar thuajse e zhveshur apo duke treguar anët më ‘të forta’ përveç zërit.

 

1 Komente

  1. a
    arqile

    Turp kjo gazete po behet vend per te reklauar femra mode veshje xhveshje.Nuk je ne rruge te mire Mero.

    Lini një Përgjigje