FOTOT: Nuk ka "pranga" që e ndalojnë, bukuroshja kroate "çmend" sërish sheikët në stadium

5 Dhjetor 2022, 20:20Lifestyle TEMA

FOTOT: Nuk ka "pranga" që e ndalojnë, bukuroshja kroate

Ish-missi i Kroacisë, Ivana Knoll ka tërhequr vëmendjen e mediave me paraqitjet e saj nga shkallët e stadiumit në mbështetje të ekipit ballkanas në Kupën e Botës "Katar 2022".

Në ndeshjen kundër Marokut, bukuroshja kroate ekspozoi hiret e saj "bombastike" në një fustan tbardhekuq me kapuç për të treguar patriotizmin e saj. Në rrjetet sociale, dolën pamjet ku tifozët vendase i bënin foto, të mahnitur nga format e saj.

Ajo publikoi dhe një video ku shfaqej në një rrugë anës detit e veshur vetëm me një badi dhe ekspozonte të pasmet. Në media, qarkulluan lajmet se ajo rrezikonte arrestimin për shkak se kishte thyer rregullat vendase, duke e tepruar me zhveshjen.

Por, duket se Ivana Knoll nuk i ka marrë fare parasysh këto lajme dhe është shfaqur në shkallët e stadiumit në të njëjtën formë edhe në ndeshjen e Kroacisë kundër Japonisë, ku ekipi ballkanas kaloi në çerekfinale falë fitores me anë të 11-metërshave.

E veshur me një bluzë të shkurtër dhe një mini-fund, Ivana mori menjëherë vëmendjen e mediave dhe jo vetëm. Gjithashtu edhe sheikët e pranishëm në stadium kërkonin të bënin foto me të.

8 Komente

 1. s
  sa Miljone per nji Nate me Sheikun !

  Kan per te vershuar Ofertat ne drejtim te Kroates seksi qe po ja heq petllen Sheikeve . 1 Milion Nata ? 7 - dite = 7 Million ! - i thon me u nis nga Kroacia me nji Minus ne Bankomat -dhe kthehet Miljonere dhe shndrohet ne no Biznesmene ne Kroaci ! Gjona ndodhin .Asnji cudi . Por , ti un ai ajo s'kemi c'ti themi . Asgje . Asaj ja do . Sheikut aq i bo ! Si perfundim ,,,kjo Bote eshte e padrejte dhe kjo na trishton pa mase ,por edhe s'jemi kunder ,se s'na pyet kush .:P

  1. N
   N . Goustav

   Por ne mund të ndijmë tonën , pa erësuar si'ta . Gusto este .

  2. T
   Tropoja

   Bravo kesaj jo si "miset"tona ikin hane mut sheikesh atje

   1. J
    Jorgo

    s'ka si kurvat e Zagrebit

    1. Santa Irini

     Σα μανιακε παςκερα κιο βοτ'μωρωμ'ψιχαλικ .Θιμανω.

     1. a
      arqile

      bravo dike greqish ,tani shko ne hale se aty vetem te ben pune ....provinciale leshi

      1. G
       Gërma Dhërmia

       Halë në sy më ke o cile .

     2. S
      Shqiptaria

      Kjo eshte nje nga ato qe merr mijera euro per m…. qe i hedh ne goje sheiku

      Lini një Përgjigje