Një ditë para protestës së Berishës shfaqet Damir Fazliç, me modelen e Instagramit 

5 Dhjetor 2022, 19:56Lifestyle TEMA

Një ditë para protestës së Berishës shfaqet Damir

Biznesmeni i njohur kontravers serbo boshnjaku Damir Fazliç, është shfaqur në Tiranë në prag të Samitit të Bashkimit Evropian me vendet e Ballkanit perëndimor dhe protestës së paralajmëruar nga opozita e Sali Berishës që vazhdon të mbetet miku i tij. 

Damir Fazlliç është fotografuar rrugëve të Tiranës , i shoqëruar nga një vajzë elegante.

Gazeta TemA ka mundur të verifikojë identitetin e vajzës dhe rezulton se ajo është një "shoqëruese e njohut VIP-ash" dhe personazh pikant në Instagram, quhet Vera Vuksanoviç. 

Nga një vëzhgim në rrjetet sociale ajo provon se si ka udhëtuar nga Frankfurti drejt Tiranës pa e shfaqur shoqëruesin e saj. 

Një ditë para protestës së Berishës shfaqet Damir


Fotot në bulevard para Piramidës në krah të Fazliç e bëjnë më të qartë destinacionin dhe shoqëruesin e saj. 

Nuk dihet nëse Fazlliç ka ardhur ne Tiranë për te mbështetur personalisht protestën e Berishës, pasi në shpalljen e Berishës “non grata” nga Britania e Madhe, ai përmendet si një nga lidhjet korruptive te familjes Berisha. 

Ndoshta ka ardhur për të qenë i pranishëm në mjediset ku ka shumë gazetarë të huaj dhe biznesmenë nga gjithë Evropa të interesuar për Ballkanin. Për çfarëdo që të ketë ardhur, e sigurt është që do t'ia kalojë mirë. 
 

Një ditë para protestës së Berishës shfaqet Damir

 

 

37 Komente

 1. P
  Poli

  Fazllic la kohe qe e ka grure me qeverine...e keni gabim.

  1. A
   Alex

   Po mire i kane ndare rolet. Sala me Fazlliçin. Rama me Vuçiçin

  2. r
   rrasini noj cop muti surratit kermes serbe

   shtypüeni me makine dhe thueni ishte nji e dehur qijani serben ne bythe

   1. V
    Vranakonti

    Po ky mut Fazlliç çfare mutin kerkon ne Tirane,apo i ka vajtur mendja per ate te Egites? Duket se Berisha me qe e ka mik e ka ftuar te vije e ta ndihemoi ne proteste,te therrasin e te gerthasin kundra Edi Rames, se Berishes i doli gurrmazi nga te bertiturat per "krimet" e Rames. Edhe ky i duhet Berishes.

    1. L
     Lymi

     Une them qe ka ardhur ti sjelle UDB-ashit urdherat e fundit para protestes....direkte nga Beogradi dhe nga Moska

     1. M
      Mira

      Damir Fazllich ka sjelle parate e Putinit per te birin e Vuk Karxhichit dhe Sheqere Berishes.

      1. R
       Remo

       Ka ardhur te talle trapin me leket e Shqipove , ne rruget e Tiranes ben xhiro dhe ndjehet nje oligark i paprekshem. Dhe ju o PORDHIOTE , lihni neper portale. Dje me Salehun beri c'deshi , gllaberoi prona me Argiten, biles, ishte i pranishem edhe ne mbledhjen e komisionit te sigurise kombetare ( me keq s'ka ku shkon). Erdhi Edvini dhe bizneset e tij vazhdojne te lulezojne ne ate shtet pa shtet. Vazhdoni te beni tifozllek o te paudhe se neser Fazllicit , i firmosen kontrata te reja. 'Vranakonti' nuk te shkon ky nick qe ke zgjedhur , Konti Vrana ka qene krahu i djathte i Legjendarit Gjergj Kastrioti ndersa ti je nje ENUK Surrelist qe shitesh per nje sufllaqe ashtu sic shiten edhe Shqupistat tek birektoret e foltoreve te Kalif Salise. Prandaj , nese ju bie rasti te jeni perballe Fazllicit , peruljuni mbase u hedh ndonje monedhe , keshtu mund t'i fusni ndonje tasqebap ekstra se ua thane zorren ata padronet tuaj o patronazhiste te peshtire!

      2. V
       Vranakonti

       I shkreti Berish sa po vuan. Keq me Edi Rammen qe i ka mare pushtetin dhe nuk ja leshom,keq me primaret qe i dolen bllof,u bojkotuan nga njerzit e tij te zemres,keq me Enkelejd Alibeun qe i ka mare pjesen me te madhe te deputeteve, keq me samitin e evropian qe do mbahet neser ne Tiranen e Edi Rames,nuk di nga t'ja mbaj i shkreti,eshte bere koka lemsh. Pa le, pa le pastaj, ai dreq vendim i gjykates se apelit qe do meret neser,ja ka pjerdhur mendjen dhe do ta varros fare Sali Berishen.

       1. Çekiçi

        Shkjau Damir Fazlliq ka ardhë në Tiranë më i pru dinaret serb vellaut Sali per protesten e neserme te porositur nga Serbija dhe Rusija Pak dashuri bënë edhe më Argiten dhe më Karminen bëjnë treshe

        1. A
         Aron

         Hijenat qe po mundohen akoma ti bejne dem Shqiperise. E ka sjell kastile Saliu, qe t'u bej karrshillik BE.

         1. R
          Referendum per arrestimin e koleres sali

          fazllici i ka dhene miliona sali karaxhicit per sufllaqet e protestusve nga cecenia

          1. G
           GEZUAR BAFTJAR

           KA ERDHUR PER TJÀ MBESHTETUR ARGJITES OSE LIRISE SE SALEHU KA MBARUAR ME TE GJITHA......................POR EDHE XHENPESHKAQENIT KA SHUME MUNDESI SE SI HOMO DUKET XENI.

           1. G
            GEZUAR BAFTJAR

            KA ERDHUR PER TJÀ MBESHTETUR ARGJITES OSE LIRISE SE SALEHU KA MBARUAR ME TE GJITHA......................POR EDHE XHENPESHKAQENIT KA SHUME MUNDESI SE SI HOMO DUKET XENI.

            1. G
             GEZUAR BAFTJAR

             KA ERDHUR PER TJÀ MBESHTETUR ARGJITES OSE LIRISE SE SALEHU KA MBARUAR ME TE GJITHA......................POR EDHE XHENPESHKAQENIT KA SHUME MUNDESI SE SI HOMO DUKET XENI.

             1. R
              Rrusp-ija

              Po thuaje shqip: kurv lluksi

              1. B
               Bashkimi

               HAKDE BERISH HAJDE do të na sjellësh edhe Karaxhiqin dhe Mlladiqin se Vuçiqin e ke në Tiranë bashkë me Faliqin dhe qindra agjent tjerë serb . TUUURRRRPPPPPP - PIIIIIIISLLËKKKK i NON GRTA dh të gjitha atyre që dalin e shkojnë pas tyre. Nuk mund ta njollasi shetin Shqipatr dhe kombin sepse flliqësira juaj i ka dhënë erë tërë Globit.

               1. s
                sabrima

                Ky eshte Miladin Popovici i Salehut! Apo Dushan Mugosha

                1. m
                 me sa kena nigjue ktu ai asht pallusi familise sb

                 faslliqin e kam qujt qirsi familjes berisha ,se i ka shkerdhyer nga liria e deri ke me e vogla e shtepise dhe neser ka rastin kur saliu te jet ne proteste tja shkerdhej edhe njiher ,qe saliut ti shkoj marr .

                 1. s
                  sabrima

                  Edhe Milladini e pallonte Enverin. Flinin bashke.

                2. T
                 Tropoja

                 Booo problem ky fazlliu tani do na zbuloj gjithe sekretet e shish ushtrise policise se agjent serb ky booo

                 1. N
                  Nacionalisti

                  Relaksohu tropoja sepse fazllic i ka marr me kohe, kur komunisti sali berisha e kishte ne krah te djathte te tij, nderkohe qe zhvillonte mbledhjet e keshillit te sigurise kur ishte kryeminister. Po qe se ke dyshime futu ne internet dhe do e gjesh me foto. Fazllicin dhe agjentin me te mire te udb, koministin sali berisha

                 2. 2
                  250 VAC

                  Kush o ky...ah po , 3fazori nc nce

                  1. l
                   low

                   fazlliqi bashk me argiten po shkojne ne gjykate per te denancuar ramen icili i ka zaptuar token ne porto romano ku do te ndertoje portin tregtare.ajo pron eshte e bler nga fazllici, js shiti argita.

                   1. G
                    Gerdeci

                    Ky eshte nje plehre, e hiç me shume qe ka ardh me ia dhane krahun plehres Saleh Karaxhiçit. Ja pra si del e verteta ne drite te diellit.

                    1. k
                     kelliçi

                     ça pillin e satam lyp ne shqiperi argiten dashnoren e malltezit ik o moter qire

                     1. D
                      Dino

                      Te jeni te bindur se neser do te derdhet gjak ne sheshin e Tiranes. Dihet cfar perfaqeson Fasllic dhe vjen ne momentin me kritik ku armiqt e Shqiperise po bejne cmos qe ta pergjakin kete Samit. Prandaj grupi i rithemelimit eshte bere gadi te sulmoje se nbeshtetja e terroristeve serboßruse ka ardhur.

                      1. X
                       Xha Braho

                       ASGJE SKA PER TE NDODHUR NESER…SI PERHERE, SALA DO IKI ME «BISHT» NDËR SHALE …

                       1. J
                        Juliano

                        Fazlliçi është sponzorizuesi i parë pas metës, për protestën. Dy kërmat berisha meta, që të dy kanë një dashuri vrasëse për njërin tjetrin në kohë paqe, sapo i preken interesat kërcënojnë me dhëmbët gati të kafshojnë për vdekje dashurinë që kanë me njëri tjetrin. Protesta e tyre dhe e fundit për to, do ti rrisi vlerat ramës, për arsyen se kjo protestë është vetëm për dy këllira, ku janë të izoluar nga faktori ndërkombëtar, dhe detyrimisht kërkojnë vëmëndje.

                        1. C
                         Cen

                         Po ndodhi gje neser Sale-rusi duhet te futet ne burg direkt.

                         1. B
                          Beni

                          Ka ardhur te protestoje per diskriminimin qe ju be loljtareve te Zvicres ne ndeshjen me Serbine,sepse ky dhe Saliu i duan shume Shqipetaret !

                          1. B
                           Beni

                           Ka ardhur te protestoje per diskriminimin qe ju be loljtareve te Zvicres ne ndeshjen me Serbine,sepse ky dhe Saliu i duan shume Shqipetaret !

                           1. B
                            Beni

                            Ka ardhur te protestoje per diskriminimin qe ju be loljtareve te Zvicres ne ndeshjen me Serbine,sepse ky dhe Saliu i duan shume Shqipetaret !

                            1. B
                             Beni

                             Ka ardhur te protestoje per diskriminimin qe ju be loljtareve te Zvicres ne ndeshjen me Serbine,sepse ky dhe Saliu i duan shume Shqipetaret !

                             1. B
                              Beni

                              Ka ardhur te protestoje per diskriminimin qe ju be loljtareve te Zvicres ne ndeshjen me Serbine,sepse ky dhe Saliu i duan shume Shqipetaret !

                              1. P
                               Perse nuk Arrestohet Faslliqi ?

                               Ja pra ,kjo eshte Spak dhe Bordellua e Drejtesise me Llalla 2 ne kryeprokuror ,te gjithe ne sherbim te Bandes se Shkerdhatave Anti shqiptare . Qe te vij e bej so gango rrigeve te Tiranes nji person i njohur si nji bashkpunetor i vjedheevMonstruoze te saluh brishit serbi Faslliq dhe asnji Bir Kurve ne Spak e Bordellon Dre..... mos te levizi bythen ,kjo tregon qarte perse ne shqiptaret vuajme edhe mbas 110 vjetesh , per nji Shtet te Vertete . Robt ne pidh ju a shkerdhefsha qe nga i pari i Shish Bordello Dre........ Spak e gjithcka perben Bordellon e madhe qe mbush Putanat e gjithe institucioneve ne ate vend qe vetem i marrin ktij Shteti ,ktij vendi ,ktij Populli dhe nuk i sherbejne ne asgje ,nuk i kthejne asgje mbrapsh ,prandaj dhe vuajm ne varferi materiale dhe shpirterore si ne Mesjete ,ku vetem veshja ka ndryshuar ptuuuuuuuuuuu Shtet Kllounesh !

                               1. A
                                Asd

                                Fazllic ka ardhur per te marre parate qe duhet ti ktheje Argita dhe Shkelzeni pas aferave korruptive te perbashketa.

                                1. s
                                 shqip

                                 MIladin Popovici i Salplehut ka ardhur te organizoje trazira ne nje dite shume te rendesishme per Shqiperine she shqiptaret ashtu sic beri per aq vite sa ishte ne pushtet kerma e Vicidolit.Si nuk ja q.n robt njeri ca plehrave si puna e ketij funderrines ruso-kopilit.

                                 Lini një Përgjigje