FOTO: Provokon keq Enca, bikinit e vogla nuk i mbulojnë format e bëshme

25 Nëntor 2022, 11:07Lifestyle TEMA

FOTO: Provokon keq Enca, bikinit e vogla nuk i mbulojnë format e

Këngëtarja e njohur Enca është tepër e komentuar për linjat e saj trupore, por edhe për jetën luksoze që bën, tashmë si rezidente në Dubai.

Ditën e djeshme, këngëtarja kishte postuar disa foto në Instastory, ku dukej shumë provokuese teksa kishte vënë në “pah” gjoksin e saj, gjatë një feste në një klub nate.

Por më shumë vëmendje kanë tërhequr disa foto, ku ajo shfaqet me bikini tepër provokuese. Ajo në fakt ankohet për gjoksin e saj, duke thënë se nuk mundet që t’i lidhë në qafë bikinit e saj dhe shton se çdo vajzë me gjoks të madh e kupton.

“Vajzat me gjoks të madh e dinë se përse nuk mund t’i lidhi në qafë”, u shpreh 26-vjeçarja në njërin prej postimeve.

Pra vajza, a e kuptoni dhe ju si ndihet Enca?

 

2 Komente

 1. T
  Totololi

  Kjo eshte krenare per idiotesine e saj. Cop mishi me dy sy ( dhe dy cica te medha).

  1. K
   KURVARI

   Hiqi fare te rrish rehat dhe te shpetosh nga "sikleti " qe te ka zene

   Lini një Përgjigje