FOTOT/ Icardi pajtohet me Wanda Narën: Kjo është jeta ime që u shndërrua në grua

24 Nëntor 2022, 21:34Lifestyle TEMA

FOTOT/ Icardi pajtohet me Wanda Narën: Kjo është jeta ime që

Tashmë nuk ka asnjë dilemë mbi pajtimin apo ribashkimin e Mauro Icardit dhe Wanda Naras.

Sulmuesi argjenitnas ka postuar një foto me partneren në rrjetet sociale, pas asaj ndarje të bujshme disa muaj më parë. 

“Nuk ishte gruaja e jetës time, ishte jeta ime që u shndërrua në një grua. Historitë e Disney kanë gjithashtu një sezon të dytë. Të dua Uanda Nara”, shkruante Icardi krahas fotos.

 

3 Komente

 1. S
  Sara

  a ti je pallosh mer cun

  1. a
   anti25642654censurë

   sara mos fol ashtu!! unë tërë këtë kohë mëndjen tek ky problem botëror e kisha!!si ka mundësi që të mos pajtohet i kar di me narën,në një kohë që edhe putana e rusisë po i kërkon bisedime ukrainës??por më në fund ata u pajtuan!nga ky moment mendoj se dhe gjithçka tjetër në botë mund të zgjidhet!dhe uria dhe luftërat,dhe diktatorët e ndyrë do të kenë një pikë zëmër si i kar di!!! eeeeeeeeeeeeeeee,kujt i plasi se dy krimba na qënkan pajtuar,apo janë zënë???????

  2. ☢️

   Dhe bota rrotullohet, mjere ç' mban mbi kurriz!

   Lini një Përgjigje