FOTO: Tifozja seksi e Botërorit tregon format bombastike për fansat

20 Nëntor 2023, 15:30Lifestyle TEMA

FOTO: Tifozja seksi e Botërorit tregon format bombastike për fansat

Yanet Garsia është një nga modelet më të nxehta të “Onlyfans”. Bukuroshja meksikane mori një vëmendje të madhe kur vendosi të hiqte dorë nga prezantimi i motit për t’iu përkushtuar portalit me pullë të kuqe.

Seksbomba e njohur gjithashtu mori dhe një famë të madhe në botën e sportit, duke u cilësuar si tifozja më seksi e Botërorit të Katarit, duke suportuar Meksikën.

Së fundmi, Garsia nuk i ka lënë vend imagjinatës së ndjekësve, me anë të postimeve të saj të nxehta, ku në pah si gjithmonë janë format e saj bombastike.

4 Komente

 1. p
  puuuuuuuu puuuuu puu

  c'Pi.....

  1. D
   Durrsaku

   C'pishin doje te thoje.

   1. p
    puuuuuuuuu puuuuuuu puu

    Durrsaku , hahaaaaa . Po mer po . Ate mendova

  2. Q
   Qafa e Llogarase

   Hhhhhhhhaaaaaaa donte te thoshte,Janino ç' te pane syte... ??!!! Po si beni Bobo,po montazhe jane po he...

   Lini një Përgjigje