FOTO/VIDEO: Beatrix Ramosaj në super formë

6 Shkurt 2024, 16:49Lifestyle TEMA

FOTO/VIDEO: Beatrix Ramosaj në super formë

Beatrix Ramosaj, është njëra nga personazhet më të dashura për publikun.

Ajo u virale në rrjetet sociale që kur mori pjesë në emisionin e parë të Big Brother VIP Albania.

Lidhja e saj me aktorin Donald Veshaj e bëri atë njërën nga vajzat më të komentuara, madje ajo kaloi edhe një periudhë të rëndë emocionale. Por, tani bukuroshja duket se e ka marrë veten shumë mirë dhe madje ka ndryshuar edhe ngjyrën e flokëve dhe po duket tejet sensuale.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj)

 

Lini një Përgjigje