FOTOT: 55 vjeç, por këngëtarja e njohur shqiptare sfidon vajzat e reja

2 Gusht 2022, 10:29Lifestyle TEMA

FOTOT: 55 vjeç, por këngëtarja e njohur shqiptare sfidon vajzat

Me ardhjen e verës, vajzat e showbizit e mbushin profilet e tyre në rrjetet sociale me foto me bikini duke ekspozuar linjat trupore, teksa këtë gjë nuk ka nguruar ta bëjë as këngëtarja e njohur nga Kosova, Mihrije Braha.

Ajo ka publikuar disa foto në rrjetet sociale ku ka pozuar në forma të ndryshme sipër shezllongut me badi ngjyrë të gjelbër dhe ekspozon format e saj.

Edhe pse për pak muaj bën 55 vjeçe, Mihrija shfaqet në super formë, ku duket se linjat trupore ia kanë zili edhe vajzat e reja.

12 Komente

 1. y
  yyyyyjjjjaaaa

  malli vleresohet pasi testohet

  1. L
   Loku

   Eshte llacosur me makiazh, ca filtra e ca photoshop plus ca qendrime te cuditshme edhe duket si 50. Le te provoje te ngrihet me kembe e te beje foto

   1. l
    luli

    nuk i ka fare lezet ,sa po eshte fejuar dhe djali dhe duhet pak me seriozitet tash e mrapa...ka pozu per me u duk romantike dhe seksi por nuk i shkon moshes...

    1. T
     Tropoja

     J.lo afer teje Mihrije e humbet shkelqimin e eklipson ti komplet,kosovaret jane te mira dhe jane shume mix ne gjeneze me ish repubikat tjera te jugosllavise plus turqit por jo vetem ata te Prizrenit

     1. A
      AY

      Shkruani kengetare kosovare e jo shqiptare. Kosova eshte republike me vete.

      1. P
       Predatori

       Ti shoku Erdoganit shko shiko telenovelat çok gyzel. S’ka emërtim kosovar, por shqiptar të Kosovës dhe Kosova është pjesë e veriut të Shqipërisë. Po nuk të pëlqeu ty dhe ndonjë si puna jote, nuk më plas fare Noc Rroku.

      2. M
       Miranda

       Mihrija eshte kengetare apo modele qe tja kene zili edhe te rejat???!!! pse duhet te krahasohet me to dhe jo me moshen e vete??? dhe per me teper e permendni kete moshen 5-55 vjec sikur jane 100-150!!! mosha e saj eshte kulmi i nje femre

       1. B
        Bukuria natyrale

        Si shume e llastojne mediat kete, si duket ja ka qejfi vet sepse poston foto seksi dhe kujton se po i mblidhet lemshi i jetes, ku ta dale le te dale

        1. M
         Merakli

         Mos e shikoni nga para se nga mbrapa e ka me parku trenat thojne

         1. g
          gomari

          Brravo, ta provojme nje here bashke se do habitesh...

          1. Çekiçi

           Me e pa live është më plakë se nëna ime 77 vjeqe Mos më u rregullu është gjyshe Kujt i rregullohet ......

           1. M
            Maqedonasi fans I miries

            Po pse kot i premtoi 1 000 000 dollare nje biznesmen Miries vetem per te fjetur nje nate por ajo. ( nuk I pranoi )bile vete Naimi th na I hoqi nga dora tere ato lek

            Lini një Përgjigje