FOTOT: Bianca Censori nuk di të ndalet, shfaqet pa të brendshme në Paris

3 Mars 2024, 14:00Lifestyle TEMA

FOTOT: Bianca Censori nuk di të ndalet, shfaqet pa të brendshme

Gruaja e Kanye West, Bianca Censori vazhdon me veshjet sfiduese, duke hequr sërish të brendshmet e saj, teksa doli për darkë me reperin në Paris.

Vetëm një ditë pasi u zbulua se ajo mund të përballet me burg për ansamblet e saj eksplicite, muza, 29 vjeçe, i la pak vend imagjinatës me një bluzë të guximshme të zezë.


Duke veshur përsëri getat të cilat më parë kishin shkaktuar “një stuhi” të madhe, të paktën këtë herë Bianca u përpoq të ruante modestinë e saj, duke mbuluar zonën e saj intime me një telefon.

Bianca u afrua me Kanyen teksa po largoheshin nga restoranti Ferdi në Francë.

Pavarësisht reagimeve të kohëve të fundit ndaj pamjes së saj tepër zbuluese, dyshja shijuan një darkë romantike.

 

3 Komente

 1. X
  X

  29 vjeç, vetem 29? Me keto gjinj prej lehone? Bo?

  1. F
   Fatkeqesi

   Kjo ne cdo foto duket dru, e pavetedijshme fare. Ja cfare i ben paraja zorrezopeve qe dalin nga hici , u heq edhe ate pak mendje.

   1. L
    Leonardi

    Thone qe njerezit ndahen ne dy kategori ....ata qe kan mendje dhe skan para , dhe ata qe kan para po skane mendje ne kok ...

   Lini një Përgjigje