FOTOT: Këngëtarja shqiptare tejet unike dhe elegante në imazhet e fundit në Instagram

3 Mars 2024, 11:33Lifestyle TEMA

FOTOT: Këngëtarja shqiptare tejet unike dhe elegante në imazhet e

Anxhelina Hadërgjonaj është padyshim një prej këngëtareve dhe ndër personalitet më të dashura për publikun.

Së fundmi, ka publikuar disa imazhe në rrjetin social Instagram, ku shfaqej tejet elegante me stilin e saj unik të veshjes.


Ajo kishte veshur një këmishë të bardhë me kravatë si dhe fustan të shkurtër ku vinte në pah linjat trupore.

 

Lini një Përgjigje