FOTOT: Juristja shqiptare "torturon" ndjekësit, shfaqet përvëluese në fotot me bikini

2 Gusht 2022, 11:32Lifestyle TEMA

FOTOT: Juristja shqiptare "torturon" ndjekësit, shfaqet

Redona Koçi është një nga modelet më seksi të "Instagram"-it. Ajo shpesh ndan me ndjekësit foto tejet provokuese, ku ngurron të tregojë edhe format e saj perfekte.

Bukuroshja ka rrëmbyer zemrat e ndjekësve me fotot me bikini.

Ne kemi përzgjedhur disa prej fotove më të nxehta të Redona Koçit të cilat mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme.

 

6 Komente

 1. S
  S'kasi Jurstia sexi

  Kjo duhet vu Prokurore e Pergjitheshme me ja thy , turinjte gjith Bandes se Impotenteve Politike duke filluarqe nga pederastet salih brrisha meta etj etj me radhe . Cer thu tina mer . O femra mo seksi ne Shqipni edhe pse fotove kto s'i besohet shume,ka shume asi si thon andej Filtra .Origjinale dut me e pa dhe madje nudo me vertetu fotot jo per noj deshire se heh ,s'jena kriminela e mafioza te tan ne mer

  1. T
   Trafiknati sot Kriminel Profesioniste

   Juristet jane dashuria e jetes tone . Nuk ka enderr me te bukur se te kesh te dashur nji Juriste , e sidomos nji si Juristja seksi Koqi . Nuk eshte se ne Kriminelet e Trafikantet kemi paragjykime mbi moshen e Juristeve ,jooooo ! Absolutishte jo .Ne i dum fort e kerkojm ti bejme te gjitha ta ndjejnesi duhet dashurine tone te sinqert ne cdo vyrme . Madje ne Kriminelet sotem qe natyrishte kemi nji tjeter kendvesjtrim mbi jeten sot dhe sigurishte qellime me hy Politikes ,ashtu si Juristet femra qi ja bojm uzmetin si ta duan , nuk perjashtojme ktu as Grat e Juristeve Meshkuj te Prokuroreve dhe Gjyqtareve te cilet kan edhe gra mjaft seksi .Pra Org.e Krimineleve Shqiptare jan njish me ju Juristat e Shqipnise nji e te pandare . Ju dum shum

   1. a
    ana

    A ke qi gjo keto kohet e fundit? Apo te kane qire?

    1. a
     ana !!!!! Ti qeke e semur mej lufe !

     ana , nuk e di nse je noj Juriste ti se te kishq qir para e pas ,ti kisha ngop te gjitha vrymat me samen ,natyrishte nqs do i ngjaje pak zojes Juriste ne Fotot . Ndersa sa i takon pytjes se dyte ,qi goja jote e shijoka aq shume , do thoshja ; bo gabim qe me ngatarro me burrin a dashnirin tat . - Shpresoj qe ta kem pallu si ta don bytha ,Kurjozitetin tend ana .

   2. J
    Jorgo

    b..the pa hesap

    1. a
     ana me ngjan si Transe mue hahaha

     ana o nga ato putanat qe pallohen posht ke ura Lanes

     Lini një Përgjigje