FOTOT/ Këngëtarja e njohur shqiptare që “sfidon” vajzat e reja: Vitet janë thjesht numra

20 Shtator 2022, 12:17Lifestyle TEMA

FOTOT/ Këngëtarja e njohur shqiptare që “sfidon”

Manjola Nallbani është jo vetëm një ndër këngëtaret më të njohura shqiptare, por edhe ndër më simpatiket.

Edhe pse tashmë ajo është 53 vjeç, mund të thuhet pa frikë se “sfidon” edhe vajzat e reja, duke treguar se ndonjëherë vitet janë thjesht numra.

Këtë e tregojnë më së miri edhe këto foto të postuara së fundmi në rrjetet sociale nga vetë Manjola.

 

40 Komente

 1. R
  Rrespekt Manjola

  shume mir thot . sfida e brezave duhet te jet

  1. j
   jevgu

   Manjola je shume e mire!!!!!!

   1. S
    Skerdi

    Standarti i Kultures shqiptare eshte reduktuar tek b.. dhe cicat. Manjola mediokre qe sdo mbahet mend per asgje

  2. M
   Milano Moda ...Kashar

   Me ate fytyre kali kjo vetem naten mund ta qish

   1. E
    Esmeralda

    Mos u lodh kot, se eshte rrush i papjekur per ty!

    1. r
     rrespekt per Grate seksi

     M.M.Kashar , ju lutemi ,tregoni pak rrespekt edhe per grate e martuara qe jan kaq seksi .S'e kuptoj nji gjuhe te tille . Mendja vetem per qir ju shkon . ik e re vagabond

     1. R
      Ramazza

      Gruja eshte e bame prej allahut me ja hyp e me e pas Skllave.une vetem mbrapa ja Jepsha Me force se para e ka Tub sobe.Deri ne 7 Gra thote Allahu me i pas se jane si Delet Pa tru

    2. k
     kurvari autobuzave

     te drejte ka. Shikoni Monika cizmen

     1. t
      tony

      Paske shku per lesh o njola leni venin goces tate ose gocave te tjera ok mos te rrej menja se te lavderojn ato qe te rrin afer me vjen keq por sa do e mire te jet nje peme e vjeter nuk eshte kurre si e reja ok qe nga konstrukti dhe nga shija se te len shije te hidhur ne fund dmth nxjerr leng te hidhur leni gocat e reja te gezojne bukurine mos ju fut ne mes se i preish hijeshine

      1. r
       respekt Manjola

       e more toni more toni . . . flet sikur nallbani te ka zene rrugen . Nallbanin mund ta krahasosh me veren. Sa me e vjeter aq me eshijshme. Ndoshta jemi vendi i pare ne bote qe urren te bukuren, dhe nga kjo si duket jemi kaq te shemtuar ne shpirt. cdo gje e bukur synohet te shkaterrohet ne kete vend.

       1. j
        jam me ju / rrespekt Manjola keni te drejt

        Bukuria njerezore eshte dicka komplekse sidomos per femren e kerkon sy ta dallojne ate .Padyshim qe bukuria femeroe e nji Gruaje si Manjola terheq me vehte edhe xhelozi edhe urrejtje (nga moshatare dhe te reja madje ) te cilat ,per nji shoqeri qytetare te kulturuar perbejne nji natyre bestiale dhe si e thot ne Komentin e saj (rrespekt Manjola) i ke prezente ne cdo hapsire te jetes Shqiptare ,ne Politike , Art ,Muzike, etj qe luftojne Pozitiven ,te Bukuren dhe Kulturen Qytetare .Prandaj perballemin me ate llum shoqeror qe ka ber e ben pis gjithcka ne jeten qytetare ,duke na degraduar ne nji Afganistan ,prej ksaj llogjike e kulture Talibane te jetes ,qe prune me vehte permbytjet e epokes Demokratike e karakterev me te ndyra ne vend .

      2. L
       Latif Dreqi

       Eshte super pjeshkë!

       1. F
        Fair enough

        Do te thote qe eshte ne treg dhe jo per muzike

        1. I
         Iliri

         Kjo vazhdon te kerkoje burre?

         1. K
          Kajo Karafili

          ...dashnor me lek se burrin ja hoqen nga puna dhe thojn qe kjo breket i ka njeperdorimshme.

          1. K
           Kastrioti

           "Kajo", une e njoh Manjolen qysh kur ka qene studente ne Institutin e Arteve: te gjithe kishim respekt per karakterin e saj dhe vazhdojme te kemi jo vetem per bukurine trupore, por edhe per pastertine shpirterore.

         2. L
          Labi

          Nuk jam dakort me kasharin,kali eshte aq i mire sa perdoret per kalendare e foto,po dhe Esmeralda ja ka fut kot per punen e rrushit te pa pjekur,per mendimin tim kjo qe shikojm ne photo eshte aq e pjekur sa ka zone krimba brenda,lyje zhgryje po aha u plak,shprehja se tenxherja vjeter bo supen e mire eshte me vend,po nuk ka lidhje me rastin konkret.

          1. E
           Esmeralda

           Labi, po te shtoj se shprehja ime "eshte rrush i papjekur", ka te beje jo thjesht per bukurine trupore te Manjoles, qe ia ka falur Zoti (Natyra), por per karakterin e saj, si nje grua e shkelqyer e familjare.

           1. O
            O mi goce,se na thave syrin

            Esmeralda _Muaaaaaaaaaaaaaah per pershkrimin e mrekullueshem qe i bere komentit tat

          2. M
           Mani

           Fytyren e ka pasur dhe e re te shemtuar

           1. p
            po c'keni mor aman !

            Mani , ajo spo pretendon te jete Marlin Manroe ,aspak por ju e keqintepretoni . po tregon qe di si femer si nji personalitet i Muzikes e qytetare ,te kujdeset dhe mbaje ne forme trupin .Pra jep nji shembull per te gjitha grate e tjera . Perse kaloni ne gjera te tjera ju ktu ? Pee hir te se vertetes Manjola ka nji fytyre normale e eshte simpatike ne gjithe ate qe ajo eshte ,ju pelqen ose jo juve te rinjve sot ,qe s'dini c'eshte femra e bukuria e vertete . Ne fund te fundit ajo i ka dhen dicka kssaj shoqerie dhe vazhdon ti afroje ,nderkohe qe ju dini vetem me masturbu medieve

           2. T
            The Rock

            Ksaj I ka vajt cica ke kerthiza kta thone i bo sfide gocave te reja Ok mbahet per moshen qe ka po jo i bo sfide gocave te reja kjo ska mo as longje e Jo me .... Etj

            1. A
             Agron

             Shikoni dhe lexoni fshataret anonime shqiptare...Manjola eshte yll e bukur dhe kengetare klasi. Pervecse njeri shume i mire. Maskilizmi fanatik shqiptar kete pune ka. Pac jete te gjate Manjola dhe suksese te vazhdueshme.

             1. L
              Labi

              O Gone ashtu eshte fshataret injorante,po ai fshatari injorant eshte 1 per te njohur pjeshken bio nga ajo e fryre me injeksione e ilace.

              1. E
               Egla

               Labi, po ta njihje Manjolen me mire sic e njoh une, do te te vinte turp te shkruaje keto fjale!

               1. L
                Labi

                Egla ne asnje moment ne komentin tim nuk kam permendur emrin Manjola,pastaj sa per ta njohur nuk i dihet,Tirona ka qene e vogel dikur njiheshim me njeri tjetrin,sot po qe eshte bo corap nuk dihet ca bohet njeri flet per pjeshken bio e tjetri per Manjolen.

               2. G
                Gota

                O labi, duket qe je xheloz se gruaja jote shtepiake e deshperuar I shkon anash Manjoles, qe gjithmone ka patur nje trup perfect dhe nje edukat qytetare! Çar mut burrash jeni ju qe fyeni nje grua, injorant te shpifur, njerez te deshtum, shikoni ato gorillat tuaja qe keni ne shtepi!

              2. g
               gazetarleshi

               I paskan ra cicat ke kërthiza e ju flitni per sfid me te rejat, hiqi syzat gazetar leshi.

               1. D
                Dukati i Ri, Vlore

                Jeten e gjate ta kete ...po nuk kuptoj keto lloj moshash per cfare nxjerin poza te tilla ne shesh te mejdanit..per te thene dua cik ashu..apo esh beqare....e do burre...per mua pozr super seksi eshte dhe ajo e Vace Zeles..me kemish e fund te gjere duke i rene kitares...keto femra ne kete moshe duke dale keshtu tregon cektesi e inat per cfare nuk jane..qofsha gabim...

                1. P
                 Pfff

                 Me leket e burrit gjyqtar qe ka zhvat cdo lloj hallexhiu e ka majt veten kjo ftyr kali.

                 1. M
                  Mushka

                  Per fyryr kali ( ose mushke) kjo ka vendin e 2 - te. Vendi pare eshte per ... gazetaren e fenshme klodjana Lala.

                  1. A
                   Anisa

                   Pa paragjykuar se kemi nena , motra dhe gra pa perdor fjal banale fare ka femra shqiptare te bukura edhe pse mund te jen te shendosha dhe pa pas arsye te ket patjeter nje trup te tonifikuar ku shkojn neper qendrat estetike, dhe kush esht ajo femer qe nuk do te jet e kuruar deri ne detaj por mundesit per shumicen e grave jan te pakta kjo burrin gjyqtar vet pedagoge dakort ka ze te perkryer nuk po e shaj se skam lidhje por femra nuk ka nevoj te jet e bukur vetem me roba banje, ne norvegji ke femra yje por te thjeshta shum ketu tangelliku ne maj.

                   1. J
                    John

                    Kur behesh gjyshe ti Manjola?

                    1. B
                     Behuni pak realist.

                     Po pse e re mos ti shkoj mendja per ta q..... ajo per cfare del ashtu per ti thene sa grua serioze dhe e zgjuar qenke hajde te llafosemi i cik...o shoku ajo nxjer ate.... per ti thene qe une akoma q.........m .Te drejte ka ...M.M.Kashari ...

                     1. M
                      Martin

                      Behu pak realist o malok i Dragobise, manjola edhe 100 vjece do ta kete trupin si selvi se asshtu e ka bere Zoti, pse te mos na kenaqe ne adhuruesve te trupit dhe zerit brilant te saj? Manola Nallbani uroj t'iaa thyesh rekordin e jetes Mbretereshes Elizabeth!

                     2. K
                      King D

                      Dikush ben dhe ironi per te kaluar kohen... por me thene te drejten si 53 -vjecare qe eshte... trupin pa cellulite jane te pakta femna ne zhiro... (ndoshta mund te jene dhe foto te sh vite te meparme?!)

                      1. M
                       Merakli

                       53 kjo ne Afrike do kishte vdek tani. Ik moj Gjyshe se nuk vdes njeri per GOP Plake se ke 20 vjechare me 500 lek qe ta marrin ne goje me dhembet e tyre se ti I ke Fallco. Ik gjej ndonje kollovar italian ti hash parate se shqiptaret nuk I kap dot ne gjume se e ke filluar zanatin ne shekullin e kaluar ke me shume Km se Benz 240D I 86

                       1. c
                        charls

                        kjo eshte si pele. e megjithate ti hipesh 3 here ne dite nuk eshte keq se vetem hajer i bon vallahi bilahi

                        1. T
                         Tironsja

                         Manjola ka qen e shemtuar kur ka qen goc por u ka regullu ne surrat tashi sa per trupin mos e shani dhe si tironse qe osht e ka gojen brisk ..

                         Lini një Përgjigje