FOTOT: Modelja bukuroshe që po çmend Italinë

2 Gusht 2022, 12:40Lifestyle TEMA

FOTOT: Modelja bukuroshe që po çmend Italinë

Melisa Sata, ish-bashkëshortja e Kevin Princ Boateng, vazhdon pushimet e saj në jugun e Italisë dhe herë pas here poston në rrjetet sociale foto nga vendet piktoreske.

Por ajo që ka tërhequr më shumë vëmendjen e ndjekësve të saj janë tatuazhet e fundit të Sata, e cila i ka shtuar koleksionit edhe dy yje.

Këtë radhë janë më të veçantë pasi janë tatuazhe pranë vendit intim, duke u kthyer në një temë diskutimesh mes ndjekësve të shumtë në postimet e saj.

 

 

 

4 Komente

 1. T
  Tutu

  Shkoni tek Sanir Dhermi dhe do te gjeni nja 50 femra shume me te mira se kjo qe po na “ djeg” edhe rrjetin..,

  1. O
   Operacioni Zjarri

   I gjen por me botox dhe silikon

  2. k
   karderri

   kjo qe hengri rrocke zezaku ????

   1. w
    wOOw super,, Figurela

    Ke foto e dyte o me nam fare . T'sjell ndermend Shprehjen ; Zhytem e s'dal mo (!)

    Lini një Përgjigje