FOTOT: Modelja kroate shkakton 'trazira' në “Katar 2022”, rrezikon të arrestohet

25 Nëntor 2022, 11:41Lifestyle TEMA

FOTOT: Modelja kroate shkakton 'trazira' në “Katar

Një modele kroate e cilësuar si fansja më seksi e Kampionatit Botëror 2022 e ka çuar patriotizmin e saj në nivele të rrezikshme, duke parakaluar rreth Katarit me rroba banje duke shkelur qartazi zakonet lokale.

Ish-missi i Kroacisë, Ivana Knoll bëri shumë tifo në ndeshjen e parë të futbollit të vendit të saj në Kupën e Botës, shkruan DailyMail.

Teksa po shkonte në stadiumin “Al-Bayat” për ndeshjen kundër Marokut, bukuroshja kroate veshi një fustan me ngjyrat kuq e bardhë për të treguar patriotizmin e saj.

Knoll më pas ndau me ndjekësit një video provokuese, ku shihej duke parakaluar përgjatë një rruge ujore në Katar e veshur me bikini.

“Më shihni nesër në 17:00 [shfaqja televizive e tabloidit gjerman] Shfaqja Taff”, shkroi ajo në mbishkrimin e videos. Postimi i saj i fundit është duke flirtuar me më shumë se thjesht tifozët e futbollit, pasi kroatja tani rrezikon të dënohet me burg nga zyrtarë të pakënaqur të Katarit.

“Vizitorët (burrat dhe gratë) pritet të tregojnë respekt për kulturën vendase duke shmangur zhveshjet e tepërta në publik”, paralajmëroi autoriteti i turizmit të Katarit përpara Kampionatit Botëror.

5 Komente

 1. H
  Halleluja (!)

  thirrje SOS nga mezi i shkretetires ,nji Engjull rrezikohet nga dhembet e cakenjve

  1. p
   preshevali

   Dojka tu bie në sy shikëve ama ata kanë byth me tonelata me tepër se kasapi byth viçi.

   1. ☢️

    Krenare per kirurgun qe i ka bo cicat apo "tifoze"?! Rrofte sebepi per pak show, eshte bere praktike. A thua se nuk jep mjaftueshem adrenaline futbolli. Sa te drejta jane kushtet ne cilat po zhvillohet ky kampionat eshte tjeter bisede, por kjo e ka bere me vetedije te plote, bile mezi po pret te arrestohet, vetem atehere do te behej protagoniste e mirefillte. Perderisa veshjet dhe zhveshjet perkthehen ne te ardhura, nuk kemi pare asgje akoma! Rrofte kotesia!!

    1. M
     Masazhieri i VIP -eve re Verteta

     do ja masazhoja me kenaqsi ato forma Tifozes me te pasmet auuuuuu ))) damn sexi Konkuruse_ ne Bursen e Prapanicave te Kalifornias ,me i qetsu Loqken

     1. K
      KURVARI

      So aplikoj per pune ke burgu kesaj

      Lini një Përgjigje

      Blog Tema