FOTOT/ Moderatorja: Një këngëtar shqiptar më ka kërkuar s*ks, është i lidhur

25 Maj 2023, 10:00Lifestyle TEMA

FOTOT/ Moderatorja: Një këngëtar shqiptar më ka kërkuar

Moderatorja e njohur, Sabina Meta ka plasur “bombën” e radhës. E ftuar në emisionin “Natën me Aulonën”, Sabina ka treguar se një këngëtar shqiptar, për të cilin vajzat “çmenden”, i ka kërkuar marrëdhënie seksuale.

E sigurisht kjo ftesë nga ai ishte refuzuar nga moderatorja, teksa më tej shtoi se kishte mbetur e habitur në një intervistë të dhënë nga vetë artisti ku shprehej se nuk do të tradhtonte kurrë.

“Është një personazh shumë i famshëm në Shqipëri. Kam dëgjuar një intervistë të tij ku tha se nuk tradhton kurrë megjithatë jam paksa skeptike. Ndoshta mund të mos tradhtonte në atë ftesën që më ka bërë mua se nuk i dihet gjërat sesi shkojnë.

Në orën 12 të natës nuk ka as çaj as kafe, maksimumi do pish një gotë verë dhe nuk e di çfarë të merr rrjedha më pas. Ky është një këngëtar shumë i famshëm, e njohin të gjithë, megjithatë nuk ka vend për të përmendur emra. Thonë që është i lidhur, por unë nuk jam interesuar, sepse nuk më intereson.

Mbase dhe mund t’i kisha dhënë mundësinë për të më njohur, por këto ftesat thjesht për seks nuk janë për mua. Nuk jam nga ato njerëz që provojnë ‘one night stand’ (seks për një natë). Përgjigja ime ka qenë jo. Mendoj kam qenë ndër të paktat vajza që i kam thënë jo sepse është një personazh shumë i dashur nga të gjithë”, tha Sabina.

10 Komente

 1. T
  Tres moche

  Shume e shendoshe aspak elegante te pakten ka mbi 20 kg mbipeshe

  1. S
   Suka

   edhe ? ku eshte problemi ketu. Qihu te fitosh evro

   1. K
    Kajo Karafili

    Po mir mi...sikur te ka kerkuar lek borxh! Si bon kjo.

    1. s
     si s'kan Turp njiher .Mendjen ke Seksi puoh

     si ja kerkojn sot te rinjt femres Troc fare . pfff , sa pa shije qi jan . shpresoj qe shefi ,t'ja ket kerku me edukate sportive .

     1. L
      Lili

      UNe kam abuzuar me kerkesat e meshkujve ne rini, tani qe dua une nuk po ma var askush. Veri ne pune veglat sipas perfitimeve monetare, prandaj t'i ka dhene ato kofshe Zoti Natyre. Me vone do qash me piken e lotit, se do kerkosh shefa dhe nuk do t'i gjesh.

      1. j
       jepja maj ti ,se do bahesh pishman me von

       Lili , ne nji far menyre e kuptoj komentin tend Reflektues , por qi ti thush kaq troc moderatores seksi si me than : "qije Pi.hin " [°!°] _jo s'e e ke gabim , por s'e di , se si me tingellon (hahahahah ,bukur )

       1. M
        Maxi

        Lili e ke then troq e drejt!Rrespekt.

       2. M
        Mbeshtetesi...nga prapa

        Komet si traret e shtrember te catise te gjyshit tim ,,,ik ha nai mut gamilesh anej nga arabia.,,,se edhe vet si gamile qorre qeke,,,

        1. 7
         777

         Te pranosh qe nje person te paska kerkuar seks per nje nate,do te thote se ti po u ben te tjereve oferten per te aplikuar per radhen!

         1. B
          Bobi

          Te paska ngel menja tek ai mashkull, por te pakten je e velur me kar dhe sa here mund te ngelesh bosh e ploteson shpejt. Nje bie dhjetra ngrihen

          Lini një Përgjigje