"Nëse do të krijoja lidhje, ai do të duhej të ishte 20 vjeç", aktorja 85 vjeçare në kërkim të një "djaloshi"

30 Nëntor 2023, 16:42Lifestyle TEMA

"Nëse do të krijoja lidhje, ai do të duhej të ishte 20

Jane Fonda thjesht dëshiron të shkojë zbathur në park me një 20-vjeçar. Fituesja e 'Oscar' zbuloi në një intervistë të re se, nëse do të dilte sërish me dikë, partneri i saj do të duhej të ishte nën kufirin e moshës për të pirë.

“Më vjen turp ta them këtë, por nëse do të krijoja një lidhje, ai do të duhej të ishte 20 vjeç”, i tha Fonda, 85 vjeçe, komikes Heather McMahan në podkastin e saj “Absolutely Not” të martën.

"Tani, pse konkretisht 20?" McMahan pyeti ikonën e "Grace and Frankie".“Sepse nuk më pëlqen lëkura e rrudhur,” thaa jo, duke bërë që McMahan të shpërthejë në të qeshura.

Deklarata e Fondas u prit me reagime të ndryshme në internet:

"Jane Fonda mund ta thotë këtë ajo është më e mira".

"Ju nuk do të përpiqeni të bëni cancel Jane plz. Ajo po tregohet gallatë."

“Unë e dua këtë grua. Aq shumë e sinqertë! Dhe humoriste”.

Pati edhe nga ata që e panë komentin si të pakëndshëm.

“20? Unë nuk kam as gjysmën e moshës së saj dhe mendoj se 20 është shumë i ri për moshën time”.

"Ja, kjo nuk duhet të normalizohet".

"Po nëse 20 vjeçarit nuk i pëlqen lëkura e vjetër?"

"Unë e dua lëkurën e vjetër, të nxirë, është e preferuara ime".

Kjo nuk është hera e parë që aktorja e “Agnes of God” shprehet se preferon një mashkull më të ri.

Në fillim të këtij viti, producentja foli mbi mentalitetin e saj gjatë një paraqitjeje në podkastin "Wiser Than Me".

"Shpirtërisht, mendërisht dhe psikologjikisht, unë jam shumë më e ri," tha ylli i "Barbarella" në atë kohë. “Një nga gjërat që kam mësua në pleqëri është se kur je në këtë moshë në krahasim me atë që duket nga jashtë, nuk është edhe aq e frikshme.”

3 Komente

 1. Q
  Qirshum Qivryma

  Mos u ngopsh kurrë me Kar….. Kur të vdesë, në arkivol, ti fusin një KAR, që të bëjë seks edhe në atë botë…. Vajte, ike, vdiqe, e dorë nuk hoqe, gurët e vorrit tu bëfshin pidh e loqe….

  1. B
   B

   Qenke poet i madh ore

  2. M
   Mir

   Po mir ske faj dhe ti, je nga ato qe nuk ngopen, e don 7 here gjate nates

   Lini një Përgjigje