Rrëfehet ish-i i Britney Spears: Fëmijët e saj nuk e duan për shkak të fotove nudo, ka kohë që nuk i takon

7 Gusht 2022, 15:16Lifestyle TEMA

Rrëfehet ish-i i Britney Spears: Fëmijët e saj nuk e duan

Për herë të parë, pas gati një dekade, ish-i i Britney Spears me të cilin kanë dy fëmijë, Kevin Federline foli për yllin e popit dhe marrëdhënien e saj me fëmijët, si dhe për kujdestarinë e detyrueshme 13-vjeçare, shkruajnë mediat e huaja.

Siç zbuloi ai, Spears ka një marrëdhënie të vështirë me djemtë e saj, 16-vjeçarin Sean Preston dhe 15-vjeçarin Jaden.Sipas Federline, pavarësisht se kohët e fundit ajo është zhvendosur në të njëjtën lagje, Spears nuk i ka parë fëmijët e saj pasi ata i kanë kërkuar t'i rrijë larg.

“Djemtë kanë vendosur që të mos e takojnë tani, ” shpjegoi “K-Fed”. 

“Ka disa muaj që nuk e kanë parë. Ata vendosën të mos shkonin në dasmën e saj”, shtoi ai.

Për sa i përket kujdestarisë së detyrueshme nga babai i saj, ish-bashkëshorti i Spears theksoi se kjo ka ndikuar shumë si në jetën e tij ashtu edhe në atë të fëmijëve të tij. 

“Ka qenë e vështirë për të parë gjithë këtë, më e vështirë për të jetuar, por edhe më e vështirë për të parë djemtë e mi duke kaluar nëpër të. Ishte e vështirë. Është gjëja më e vështirë që më është dashur të bëj ndonjëherë në jetën time”, tha ai.

Për më tepër, Federline tha se që kur Spears i prishi lidhjet e saj, djemtë gjithashtu duhej të kalonin një periudhë përshtatjeje pasi shikonin nënën e tyre duke kaluar nëpër ndryshime nga martesa e saj e papritur deri tek selfiet e saj të vazhdueshme nudo, të cilat ajo vazhdon t'i ngarkojë në mediat sociale.

Ndërsa e bëri të qartë se djemtë e duan nënën e tyre, ajo la të kuptohet se shpeshtësia me të cilën postohen foto të tilla mund të ketë ndikim në jetën e tyre sociale.

"Unë përpiqem t'u shpjegoj atyre: "Shiko, ndoshta kjo është vetëm një mënyrë tjetër që ai po përpiqet të shprehet." Por kjo nuk e mohon faktin që ata e kanë mendjen. Është e vështirë”, tha ai.

“Nuk mund ta imagjinoj se si është të jesh një adoleshent që duhet të shkojë në shkollë të mesme”, shtoi ai.

Lini një Përgjigje