VIDEO/FOTO: Supermodelja mahnit fansat, zhvishet topless dhe filmon veten para pasqyrës

8 Shkurt 2023, 12:50Lifestyle TEMA

VIDEO/FOTO: Supermodelja mahnit fansat, zhvishet topless dhe filmon veten para

Kendall Jenner shkaktori ‘trazira’ në internet pasi supermodelja u shfaq në një kolazh videosh të ‘egra’ në Instagram.

27-vjeçarja hyri në Instagramin e saj për të ngarkuar një seri videosh.

Duke pozuar para një pasqyre të madhe ndërsa flirtoi me kamerën, Kendall shfaqi stil dhe tregoi format e palestruara.

E veshur me asgjë veç një bikini të vogël të zezë me dy pjesë në një prej videove, Kendall vendosi ti hiqte të gjitha duke u shfaqur topless, duke u munduar të mbulonte gjoksin me duar.

 

2 Komente

 1. P
  Pickaxhiu

  Kete do e mbaja me kar ne ajer per 20 min

  1. A
   Asd

   Kjo i ka kembet 140 cm te gjata. Mund te takoje ne toke gjate rrotullimit... Ha ha ha

  Lini një Përgjigje