'Cekja i Beratit' pëson aksident, makina bie në kanal

8 Shkurt 2023, 11:47Lifestyle TEMA

'Cekja i Beratit' pëson aksident, makina bie në kanal

Aktori i famshëm i humorit, Sejfulla Myftari ose i njohur si Cekja është përfshirë në një aksident rrugor.

Ai ka treguar për fansat e tij detaje se si ka ndodhur aksidenti.

Cekja në një intervistë për Abc, theksoi se aktualisht është mirë nga ana shëndetësore, por ka shembur mesin.

“Isha në Itali në një koncert dhe mora makinën, erdha nga rruga e Belshit, rrëshkita dhe rash në një kanal. Kam shembur pak mesin dhe është e pamundur. Tani jam më mirë, më ndryshe”, tha ai.

4 Komente

 1. A
  Alo Ushnja

  Nga Italia ne rrugen e Belshit per ne Berat. Gojet e liga thone se nuk kalon nga Poshnje se i del nje "lugat" na rruge.

  1. B
   Babuç

   Mjellosh , kriminel qe vret njerz aksidentalisht dhe iken me vrap theret ne telefon thoni qe nuk isha un . Ktit ti rojn dhenduret

   1. N
    Noku

    Po ka vrav njers me makine ne posnje ky ndaj

   2. B
    Bashkqytetari

    Mire qe kete here e ka pesuar vete ky narkoman, se here tjeter e kane pesuar te tjeret nga ky !

    Lini një Përgjigje