VIDEO/FOTO: Wanda Nara shfaqet më seksi se kurrë në postimin e fundit, komenti Icardit është epik

21 Nëntor 2022, 11:44Lifestyle TEMA

VIDEO/FOTO: Wanda Nara shfaqet më seksi se kurrë në postimin e

Wanda Nara nuk është përmbajtur aspak në postimin e saj të fundit në rrjetet sociale.

Bukuroshja argjentinase shfaq format e saj bombastike me anë të një videoje të postuar në Instagram, e cila shfaqet e veshur vetëm me bikini dhe shkruan: “Hej, si je? E bukur”.

Ajo që ra në sy ishte dhe komenti i bërë nga Mauro Icardi, i cili ka shkruajtur: “Unë jam mirë, po ti? Çdo ditë akoma dhe më e bukur”.

Kjo lë të mendohet se çifti është rikthyer sërish bashk, pas divorcit të bujshëm që patën disa muaj më parë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Wanda nara (@wanda_nara)

2 Komente

 1. c
  cfar indeferentizmi i Cardit no !

  asnji cudi .icardi ka ngelur akoma po ai adoleshent e regon si femije . Ftoft para asaj fihge ne Flake "Jam mir e ti gjithmone e me bukur " - nderkohe qe dikush tjeter do shprethente para ksaj pamje - thoshte Oh Amore mio Wanda te dua tani ne moment ktu pran meje ti shqyej bikinit me dhembe (flas per rastin se t'me kishte dal mua ne vend te icardit dmth te isha un ne vend te futbollistit ,ja kisha amelsue iden Wandes)

  1. i
   ish futbolliste e shkolles se mjeshterise

   sa e kom prit nji provokom te tille nga Wanda . eshte frymezim Goli

   Lini një Përgjigje